"W rytmie serca" odcinek 65. Ślub Marii i Adama w finałowym odcinku! Wreszcie powiedzą sobie "tak"? [CO SIĘ WYDARZY]

W 65. odcinku "W rytmie serca" nadejdzie dzień ślubu Marii i Adama! Najpierw jednak duże problemy spotkają Siedleckiego, Adam i Grześ zostają zaatakowani przez chuliganów, a relacja Szarka z Justyną wyjdzie na jaw... Maria i Adam mimo to powiedzą sobie "tak"? Sprawdźcie, co wydarzy się w finałowym odcinku!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 65. w niedzielę, 19.01.2020 o godz. 22:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Po wielu perturbacjach Maria (Barbara Kurdej-Szatan) i Adam (Mateusz Damięcki) w końcu postanowili się pobrać. Jednak tego dnia nie do końca wszystko pójdzie po ich myśli...

Maria dowie się, że jest adoptowana i ma brata! Jak na to zareaguje?Zobacz więcej

W 65. odcinku "W rytmie serca" tuż przed ślubem Adam będzie świętował razem z Grzesiem (Borys Wiciński) swój "dzień kawalerski"… i nagle zostanie na ulicy zaatakowany przez chuliganów! Z kolei Maria postanowi poznać swojego biologicznego ojca, Bogusława Horosiewicza (Paweł Królikowski) i pojedzie do prowadzonego przez niego zakładu. Będzie chciała utrzymywać z nim kontakt?

Popek dostał rolę w telenoweli TVP! Aktorstwo nie jest łatwą robotą?Zobacz więcej

Tymczasem Szarek (Dariusz Toczek) i Justyna (Magdalena Stużyńska) wciąż ukrywają przed Ewą (Elżbieta Romanowska), że przed laty byli parą. A gdy matka policjanta (Elżbieta Jarosik) przyłapie ich na „schadzce”, będzie w szoku!

Z kolei Wera (Maria Dębska) odnajdzie w końcu laborantkę, która przed laty zajmowała się sprawą Alicji Szumil (Magdalena Lamparska) i zdobędzie dowody obciążające Siedleckiego (Antoni Pawlicki)...

Następnego dnia Maria i Adam przyjadą do kościoła, by wziąć upragniony ślub. Czy Piotr (Filip Bobek), były ukochany Biernackiej, zakłóci uroczystość? Para dowie się o chorobie Anny (Dorota Landowska)? Tego dowiemy się w finałowym odcinku!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • to powinien być ostatni odcinek serialu (gość)

    Większość wątków mogłoby się tak zakończyć. Jednak jest też kilka, które wskazują na planowanie 6 sezonu.

    20.01.2020 16:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×