"W rytmie serca" odcinek 73. Karol znowu sprowadzi kłopoty na swoją rodzinę! Przez niego Maria spłonie żywcem?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 73. odcinku "W rytmie serca" Karol znów będzie miał kłopoty, które doprowadzą do tego, że ktoś podpali jego warsztat! Nieszczęśliwie akurat będzie tam Maria... Żona Adama spłonie żywcem? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 73. w niedzielę, 19.04.2020 o godz. 22:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Maria (Barbara Kurdej-Szatan) chyba już pogodziła się z tym, że ma inną rodzinę. Zaprzyjaźniła się nawet z Karolem (Antoni Królikowski) i pomogła mu, gdy ten miał problemy i stracił warsztat podczas gry w pokera. Teraz Horosiewicz znowu sprowadzi na wszystkich kłopoty!

Nowa kobieta w życiu Roberta! Zastąpi mu Agnieszkę?Zobacz więcej

W 73. odcinku "W rytmie serca" Karol spotka na ulicy Jeremiego (Mateusz Jordan-Młodzianowski), jednego z mężczyzn, z którymi grał w pokera. Jeremi będzie chciał pożyczyć od kolegi pieniądze, ale ten szczerze powie mu, że nie nie ich nie ma. Wtedy mężczyzna zrobi się agresywny! - Dlaczego tobie cud się przydarzył, a mnie nie? W czym ja jestem od ciebie gorszy?! - wykrzyczy i rzuci się na Karola z pięściami.

Na tym jednak sprawa się nie skończy, bo Jeremi postanowi się zemścić. W tym celu... podpali zakład Horosiewiczów! Nie będzie jednak wiedział, że w środku będzie Maria. Biernacka zostanie uwięziona, zacznie się dusić i straci przytomność! Tak znajdzie ją jej matka (Beata Ścibakówna)... Uda się uratować? żonę Adama (Mateusz Damięcki)?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×