"W rytmie serca" odcinek 75. Tragiczny finał 6. sezonu?! Alicja chce popełnić samobójstwo, a Maria dostanie ataku na chrzcinach [CO SIĘ WYDARZY]

Przed nami finałowy, 75. odcinek serialu "W rytmie serca"! W końcówce 6. sezonu z pewnością nie zabraknie emocji! Czego możemy się spodziewać? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 75. w niedzielę, 3.05.2020 o godz. 22:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Przed nami finałowy odcinek 6. sezonu serialu! W końcówce będziemy świadkami zarówno radosnych uroczystości, jak wielkich dramatów! Czego możemy się spodziewać?

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży! Rafał Szatan potwierdził wszystko jednym zdjęciem!Zobacz więcej

W 75. odcinku serialu "W rytmie serca" bliscy i przyjaciele Szarka (Dariusz Toczek) postanowią zorganizować dla niego przyjęcie-niespodziankę z okazji 20-lecia służby w policji! Weronika (Maria Dębska) zadeklaruje, że specjalnie na tę okazję upiecze dla kolegi tort. Kulinarny eksperyment zakończy się jednak totalnym niepowodzeniem...

Tymczasem Piotr (Filip Bobek) zacznie zakochiwać się w Alicji (Magdalena Lamparska). Będzie przekonany, że ona również coś do niego czuje i w końcu będzie mogła być szczęśliwa. Nieustanne zagrożenie ze strony Siedleckiego (Antoni Pawlicki) przyczyni się jednak do nawrotu depresji... Ostatecznie Szumil sięgnie po pistolet i spróbuje odebrać sobie życie!

Katarzyna Dowbor chce wrócić na plan programu mimo pandemii. Czy to bezpieczne?Zobacz więcej

Tego samego dnia ma odbyć się również chrzest małej Laury. Rodzicami chrzestnymi dziewczynki mają zostać Adam (Mateusz Damięcki) i Maria (Barbara Kurdej-Szatan). Gdy Stanisław będzie szykował się do udzielenia sakramentu, Maria dostanie nagłego ataku kaszlu! Zacznie się dusić, a po chwili upadnie nieprzytomna na posadzkę!

Czy w finałowym odcinków będziemy świadkami śmierci dwóch bohaterek serialu "W rytmie serca"? A może ich życie uda się ostatecznie uratować? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, włączcie Polsat w niedzielę od 22:10!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×