"W rytmie serca". Piotr Fronczewski miał atak serca! Sam zawiózł się do szpitala

Piotr Fronczewski przyznał, że jakiś czas temu miał atak serca. Opowiedział o tym, jak sam zawiózł się do szpitala. Aktor, którego oglądać możemy w serialu "W rytmie serca" przeżył prawdziwe chwile grozy!

Multimedia

Piotr Fronczewski zdecydował się opowiedzieć o tym, co niedawno mu się przytrafiło. Okazuje się, że popularny aktor przeżył niedawno atak serca! Niepokojące objawy poczuł, gdy był w kinie! - Byłem zrelaksowany, rozluźniony, poszedłem do kina, kupiłem sobie coca-colę i popcorn. I nagle coś zaczęło się dziać w klatce, ale to było coś innego od tego, do czego byłem przyzwyczajony - powiedział w wywiadzie dla Radia Zet.

"Czapa, czyli śmierć na raty". Cezary Pazura, Andrzej Grabowski i Piotr Fronczewski w Teatrze Telewizji. Oceniamy!Zobacz więcej

Doktor Zych z serialu "W rytmie serca" szczegółowo opisał, co czuł, gdy pojawił się ból. - Pierwszy atak był agresywny, nie wiedziałem, czy serce wyskoczy mi uszami, nosem, ustami. Opuściłem salę kinową, wsiadłem w samochód i nie wiedziałem, co robić – może pojadę do domu, może wezwę karetkę - wyznał. Ostatecznie Fronczewski, mimo pogarszającego się stanu, sam zawiózł się do najbliższego szpitala. - Jechałem tak, jak się dało – po trawniku, po torach tramwajowych na moją ulubioną Hożą na oddział kardiologiczny.

Na koniec, aktor opowiedział, że z powodu braku reakcji farmakologicznej, "trzepnięto" go i zastosowano kardiowersję, czyli został uśpiony, a potem wybudzony, zanim jeszcze zdążyły pojawić się sny. Zapewnił też, że "w tej chwili jest naprawiony". Życzymy dużo zdrowia!

Aktorzy wrócili na plan! Co wydarzy się w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Piotr Fronczewski o swojej roli w serialu "W rytmie serca"

Komentarze

Skomentuj
  • jula (gość)

    ciekawe ile czekal na izbie przyjec. duzo zdrowia zycze

    07.07.2019 17:02
  • Halina (gość)

    Super aktor i super facet : wysokie czoło, niski głos. Zdrówka życzę Panie Piotrusia!!!

    06.07.2019 23:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×