"W rytmie serca" sezon 3. Agnieszka nie jest siostrą Adama? Na jaw wyjdzie nowa tajemnica Edwarda? [CO SIĘ WYDARZY]

Adam Żmuda i jego siostra Agnieszka przeżyli szok, gdy dowiedzieli się, że ich ojciec żyje. Teraz na jaw wyjdzie nowa tajemnica Wilczyńskiego. Co wydarzy się w 3. sezonie serialu "W rytmie serca" po wakacjach 2018?

Multimedia

"W rytmie serca" sezon 3. od września w Polsacie! - sprawdź program tv

Jak dotąd, siostra Adama Żmudy (Mateusz Damięcki) w serialu "W rytmie serca", Agnieszka (Magdalena Kumorek) pojawiała się tylko przy okazji rozmów internetowych. Mieszka bowiem za granicą. Teraz przyjedzie do Kazimierza.

Adam trafi do więzienia?! Co przeskrobał Żmuda? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Informacja o tym, że ich ojciec, Edward Wilczyński (Artur Żmijewski) żyje, była szokiem. Jest jednak spora szansa, że w 3. sezonie czeka ich równie wielkie zaskoczenie. W zwiastunie nowych odcinków widzimy, jak ksiądz Stanisław (Mariusz Bonaszewski) mówi do Edwarda, że Agnieszka nie jest jego córką! O co chodzi?

Wiadomo, że Wilczyński ma sporo na sumieniu. Po jego powrocie z zaświatów na jaw zaczęły wychodzić kolejne sekrety, a to doprowadziło nawet do śmierci jednego z bohaterów! Czy rzeczywiście Agnieszka nie jest córką Edwarda, a co za tym idzie - siostrą Adama? Przekonamy się już wkrótce!

Filip Bobek bratem Weroniki! Zawróci w głowie Marii? [CO SIĘ WYDARZY, ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×