„W rytmie serca” sezon 3. Doktor Zych będzie musiał uporać się z przeszłością! Jest winny śmierci żony? [CO SIĘ WYDARZY?]

Co wydarzy się w wątku doktora Zycha w 3. sezonie "W rytmie serca"? Piotr Fronczewski w najnowszym wywiadzie udzielił widzom kilku wskazówek, w którym kierunku będzie prowadzona jego postać. Wiadomo, że lekarz będzie musiał uporać się z przeszłością. O co chodzi? Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

Zdjęcia do 3. sezonu "W rytmie serca" już się zakończyły. W premierowych odcinkach oprócz historii Adama (Mateusz Damięcki), Marii (Barbara Kurdej-Szatan) czy Weroniki (Maria Dębska) nie zabraknie wątku doktora Zycha, w którego wciela się Piotr Fronczewski. Co go czeka?

To będzie patchwork. Zychowi będzie towarzyszyło dramatyczne wspomnienie odejścia jego żony. To ma związek z jej chorobą, a przez przypadkową sytuację zaczyna się refleksja, czy on na pewno zrobił wszystko, co mógł. Czy nie uległ sugestii medycznej? To problem, który Zych musi rozwiązać, bo inaczej przestanie funkcjonować. Musi odkryć tę prawdę sam przed sobą i spróbować to ocenić - zdradził w rozmowie z Iplą Piotr Fronczewski.

Prace na planie zakończone! Co wiemy o 3. sezonie serialu Polsatu? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

Wygląda więc na to, że w 3. sezonie serialu "W rytmie serca" doktor Zych będzie musiał uporać się z przeszłością. Czy poznamy tajemniczą historię śmierci jego żony? Przekonamy się już jesienią. Premiera 3. sezonu "W rytmie serca" już 2 września!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×