"W rytmie serca" sezon 3. Ewa i Szarek wezmą ślub? Co wydarzy się w wątku recepcjonistki? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Elżbieta Romanowska w serialu "W rytmie serca" wciela się w postać sympatycznej recepcjonistki - Ewy. Jak potoczą się je losy w 3. sezonie hitowego serialu stacji Polsat? Czy Ewa i Szarek wezmą ślub? Sprawdź, co zdradziła aktorka.

Multimedia

„W rytmie serca” obok Mateusza Damięckiego, Barbary Kurdej – Szatan, Marii Dębskiej i Piotra Polka występuje plejada gwiazd, a wśród nich m.in: Elżbieta Romanowska, która wciela się w postać recepcjonistki Ewy. Pełna ciepła, energii i uśmiechu nie miała do tej pory szczęścia w miłości. W 2. sezonie "W rytmie serca" obok Ewy pojawił się pewien policjant, ale szybko okazało się, że daleko do ideału.

Jak ułoży się relacja Ewy i Szarka w 3. sezonie w "Rytmie serca"? Elżbieta Romanowska opowiedziała nieco o ich wątku. Czy uda im się stworzyć udany związek, a nawet trafić przed ołtarz?

To nie znaczy, że za chwilę będą bić kościelne dzwony - wprost przeciwnie. Ewa i Szarek to taka para jak żuraw i czapla. Oni chodzą wokół siebie i tak zejść się nie mogą - mówi Elżbieta Romanowska i podkreśla, że pomimo wszystkich różnic, pomiędzy Szarkiem i Ewą, jest silne przyciąganie. - A to on coś źle zrobi, a to nie na taką randkę ją zaprosi, jaką ona by chciała… A jednak tę dwójkę coś ciągnie do siebie - tłumaczy aktorka.

Prace na planie zakończone! Co wiemy o 3. sezonie serialu Polsatu? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

W 3. sezonie "W rytmie serca" Ewa nadal będzie pracować w kazimierskiej przychodni.

Dla Ewy przychodnia to jej druga rodzina. Mam wrażenie, że postawiła sobie zadanie, że będzie chronić i czuwać nad tym, żeby w przychodni dobrze się działo, póki ona tam jest - podkreśla Elżbieta Romanowska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×