"W rytmie serca" sezon 3. Mateusz Damięcki zapowiada więcej akcji w nowych odcinkach! Co się wydarzy? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W nowych odcinkach serialu "W rytmie serca" emocje sięgną zenitu! "Będzie bardziej sensacyjnie, a mniej obyczajowo" - zapowiada Mateusz Damięcki, czyli serialowy Adam Żmuda. Co się wydarzy w 3. sezonie?

Multimedia

"W rytmie serca" sezon 3. w niedziele o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Tajemnicze zaginięcia, podpalenia, intrygi, skrywane sekrety i oczywiście miłość, na którą nawet kazimierscy lekarze nie mają lekarstwa. Kłopoty – nie tylko sercowe - to niemal specjalność niektórych mieszkańców Kazimierza.

Weronika odejdzie z policji po stracie dziecka? Czym będzie się zajmować? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W nowych odcinkach "W rytmie serca" Marysia (Barbara Kurdej – Szatan) rozpocznie staż w szpitalu, w którym leczy Adam (Mateusz Damięcki). Jej śladem podąży nieustępliwy adorator Beniamin (Kamil Kula). Przekona dyrektora placówki (Wojciech Dąbrowski), by i jego przyjął na praktykę. Doktor Żmuda przypomni sobie smsy młodego lekarza do Marysi z czasów studiów, połączy fakty, nabierze podejrzeń a nad jego związkiem ponownie zawisną czarne chmury.

"W rytmie serca" to serial, w którym widzowie w każdym odcinku poznają dwie historie - medyczną i kryminalną. Uwikłani są w nie pacjenci i często, wspierani przez lokalną policję, lekarze. Wszystko dzieje się w malowniczej scenerii lubelskiego miasteczka Kazimierz Dolny. Jak zapewnia Mateusz Damięcki, czyli serialowy Adam, w nowej serii więcej będzie wątków sensacyjnych niż obyczajowych. Co jeszcze nam zdradził? Dlaczego Żmuda pójdzie do więzienia? Zobacz wideo!

Agnieszka nie jest siostrą Adama? Na jaw wyjdzie nowa tajemnica Edwarda? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×