"W rytmie serca" sezon 3. Nowa kobieta w życiu Adama? "Będą się pojawiać postacie, które namieszają" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Czarne chmury znów zawisną nad Marią i Adamem z serialu "W rytmie serca"? Wszystko na to wskazuje. W jednym z ostatnich wywiadów Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała jak będzie się układać relacja jej bohaterki z ojcem Krzysia. Szczęście nie jest im pisane?

Multimedia

"W rytmie serca" sezon 3. od września w Polsacie! - sprawdź program tv

Maria (Barbara Kurdej-Szatan) i Adam (Mateusz Damięcki) przeszli długą drogę, by odbudować swoją relację. Wszystko wskazuje na to, że między Żmudą a Marią nie będzie układać się najlepiej w 3. sezonie "W rytmie serca" i nie chodzi wcale o zachowanie Grzesia (Borys Wiciński), który nie będzie zadowolony z tego, że jego rodzice znów są razem.

Maria będzie walczyła o relację z Adamem, bo wydaje się, że jest w szczęśliwym związku. Jednak cały czas coś im przeszkadza. Będą się pojawiać nowe postacie, które namieszają w tym wszystkim - zdradza Barbara Kurdej-Szatan. Maria i Adam będą widywać się również w szpitalu w Jabłonowie, ponieważ Marysia będzie odbywać tam staż. - Maria ma ambicje, żeby dokończyć studia medyczne - powiedziała w rozmowie z Iplą aktorka.

Weronika traci dziecko! Adam odejdzie od Marii przez Grzesia? [ZWIASTUN]Zobacz więcej

Czy w życiu Adama pojawi się nowa kobieta? Tego na razie nie wiadomo. Przypominamy, że w dniu premiery 3. sezonu wyemitowane zostaną aż dwa nowe odcinki serialu! Pierwszy odcinek nowego sezonu pokazany zostanie 2 września o godzinie 20.05, a drugi tuż po nim, o godzinie 21.05.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×