„W rytmie serca” sezon 3. Popek wraca do Kazimierza! Jego bohater znów złamie prawo? [CO SIĘ WYDARZY?]

W 3. sezonie "W rytmie serca" Popek wróci do Kazimierza. Ostatnio grana przez niego postać okazała się bezwzględnym przestępcą. Czy tym razem muzyk będzie miał szansę zrehabilitować się przed widzami Polsatu?

Multimedia

Popek, znany raper, wystąpił gościnnie w 2. sezonie „W rytmie serca”. Wcielił się wtedy w groźnego przestępcę, który organizował nielegalne walki psów. W jego sidła wpadł również pupil Grzesia (Borys Wiciński), na szczęście czworonoga uratował bohaterski Adam Żmuda (Mateusz Damięcki). Spotkanie lekarza i bandyty zakończyło się interwencją policji i strzelaniną.

Alex znów odwiedzi Kazimierz! Pogodzi się z matką? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

To nie koniec przygody Popka z serialem! Na oficjalnym profilu produkcji w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, z którego wynika, że wywołujący skrajne emocje muzyk znów zagości w „W rytmie serca”. Również sam Popek dzieli się ujęciami z planu.

W poprzednim sezonie serialu jego bohater był na bakier z prawem. Zdjęcie sugeruje, że w nowych odcinkach Popek pojawi się na komisariacie, gdzie porozmawia z Szarkiem (Dariusz Toczek). Czy jego bohater przejdzie wewnętrzną przemianę, czy nadal będzie zagrażał bezpieczeństwu mieszkańców Kazimierza? Odpowiedź poznamy jesienią!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×