"W rytmie serca" sezon 3. Weronika traci dziecko! Adam odejdzie od Marii przez Grzesia? [ZWIASTUN, CO SIĘ WYDARZY]

Jest już pierwszy zwiastun 3. sezonu serialu "W rytmie serca"! Wiadomo już, co dalej z Weroniką, która doznała poważnych obrażeń podczas ostatniej akcji. Co z Marią i Adamem? Jak potoczą się losy pozostałych bohaterów? Zobacz zapowiedź nowych odcinków!

Multimedia

"W rytmie serca" sezon 3. od września w Polsacie! - sprawdź program tv

W finale 2. sezonu "W rytmie serca" ciężarna Weronika (Maria Dębska) oznajmiła Siedleckiemu (Antoni Pawlicki), że ojcem jej dziecka jest Adam (Mateusz Damięcki). O wszystkim dowiedziała się też Maria (Barbara Kurdej-Szatan). W szpitalu doszło do strzelaniny, w wyniku której ucierpiała właśnie Nowacka.

Jak skończył się 2. sezon? Weronika umrze?! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W nowych odcinkach Weronika będzie przebywać w szpitalu. Kiedy wybudzi się ze śpiączki niestety okaże się, że jej dziecko nie przeżyło. Od razu pojawi się u niej Adam. - Ja też straciłem to dziecko - powie, kiedy Nowacka będzie dawała mu do zrozumienia, że nie dotyczy go to, co się wydarzyło. Między Żmudą a Marią także nie będzie układać się najlepiej. Na dodatek okaże się, że Grześ (Borys Wiciński) wcale nie jest zadowolony, że Adam jest z nim i jego mamą. - Bez ciebie było nam lepiej - powie ojcu.

Co jeszcze wydarzy się w 3. sezonie "W rytmie serca"? Jak potoczą się losy Edwarda (Artur Żmijewski)? Jaką mroczną tajemnicę z przeszłości ukrywa dr Zych? Tego wszystkiego dowiemy się już wkrótce!

Robert zakocha się w swojej pacjentce! Maria będzie zazdrosna? [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×