"W rytmie serca" sezon 4. Maria zacznie pić, a Adam skatuje Beniamina na śmierć?! Zobacz zwiastun nowych odcinków!

Maria została porwana przez Beniamina! Co z nią będzie? Jak zareaguje Adam? Co słychać u pozostałych bohaterów "W rytmie serca"? Zobacz zwiastun nowych odcinków! Sezon 4. już od 24 lutego 2019!

Multimedia

"W rytmie serca" sezon 4. od 24.02.2019 w niedziele o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W finale 3. sezonu Beniamin (Kamil Kula) uknuł niecny plan. Postanowił porwać Marię (Barbara Kurdej-Szatan)! Okłamał Biernacką, że jego brat potrzebuje natychmiastowej pomocy, wykorzystując jej dobre serce i medyczne umiejętności. Udający przyjaciela zatroskanego losem brata wywiózł Marię do domku pod Kazimierzem...

Maria ofiarą podstępu Beniamina! Skrzywdzi ją? [CO SIĘ WYDARZY+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Z nowego zwiastuna 4. sezonu "W rytmie serca" wynika, że w Kazimierzu rozpoczną się poszukiwania Marii i Beniamina. Policja z Weroniką (Maria Dębska) na czele będzie próbować zapobiec tragedii. Adam (Mateusz Damięcki) będzie jednak kłębkiem nerwów i postanowi działać na własną rękę. Czeka nas kilka mrożących krew w żyłach momentów, ale wiadomo już, że Maria wróci do domu, ale będzie musiała uporać się z traumą po porwaniu. Co z Beniaminem? Między nim a Żmudą dojdzie do bójki. Czy Adam zabije porywacza?

Tymczasem, romans Agnieszki (Magdalena Kumorek) i Roberta (Piotr Polk) będzie się rozwijać. Nie obejdzie się jednak bez problemów. W życiu bohaterów wciąż obecny będzie brat Weroniki, Piotr (Filip Bobek), a Szarek (Dariusz Toczek) oświadczy się Ewie (Elżbieta Romanowska)! Pojawi się też nowa postać - kobieta, w którą wcieli się Aleksandra Domańska. Czy namiesza w związku Marii i Adama? Przekonamy się już wkrótce!

Więzienne doświadczenia to nie wszystko! W 4. sezonie Adam zostanie pobity! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×