"W rytmie serca" sezon 4. Premiera już 24 lutego! Co wydarzy się w 1. odcinku nowej serii?

Maria została porwana przez Beniamina! Co z nią będzie? Jak zareaguje Adam? Co słychać u pozostałych bohaterów "W rytmie serca"? Zobacz zwiastun nowych odcinków! Sezon 4. już od 24 lutego 2019!

Multimedia

"W rytmie serca" sezon 4. od 24.02.2019 w niedziele o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Beniamin (Kamil Kula) porwał Marię (Barbara Kurdej-Szatan)! Okłamał ją, że potrzebuje natychmiastowej pomocy, po czym wywiózł do domku pod Kazimierzem. W nowych odcinkach dowiemy się, co stanie się dalej. Premiera 4. sezonu "W rytmie serca" już 24 lutego!

Maria zacznie pić, a Adam skatuje Beniamina na śmierć?! Zobacz zwiastun nowych odcinków!Zobacz więcej

W 1. odcinku 4. sezonu "W rytmie serca" Adam (Mateusz Damięcki) robi wszystko, by odnaleźć Marię. Natomiast Weronika (Maria Dębska) rozpoczyna oficjalne poszukiwania Beniamina - jako podejrzanego o uprowadzenie. W trakcie śledztwa wspiera ich nieoficjalnie Piotr (Filip Bobek ) - brat aspirant Nowackiej. Z kolei ojciec Stanisław (Mariusz Bonaszewski) wyznaje w końcu Agnieszce (Magdalena Kumorek), że ona jest jego córką. Doktor Zych (Piotr Fronczewski) próbuje natomiast pomóc małemu Kubie - chłopcu, którego ojciec nadużywa alkoholu i często wybucha agresją.

Co będzie dalej? Jak zakończą się poszukiwania Marii? Czy Adam będzie chciał na własną rękę ukarać Beniamina? Dowiemy się już wkrótce!

Więzienne doświadczenia to nie wszystko! W 4. sezonie Adam zostanie pobity! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×