"W rytmie serca" sezon 5. Adam i Maria już do siebie nie wrócą? Mateusz Damięcki i Barbara Kurdej-Szatan komentują miłosny wątek!

Adam i Maria z serialu "W rytmie serca" nie są już razem. Doktor postanowił wyjechać na misję do Afryki, a Maria zdecydowała się kontynuować znajomość z Piotrem. Czy Adam i Maria już do siebie nie wrócą? Mateusz Damięcki i Barbara Kurdej-Szatan skomentowali w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl miłosny wątek swoich bohaterów. Co ich czeka w 5. sezonie serialu "W rytmie serca"?

Multimedia

"W rytmie serca" sezon 5. w niedziele, o godz. 22:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Losy Adama (Mateusz Damięcki) i Marysi (Barbara Kurdej-Szatan) z serialu "W rytmie serca" już od pięciu sezonów budzą mnóstwo emocji. Para wiele już razem przeszła, ale ich przyszłość nie wygląda na razie kolorowo. Młody doktor postanowił wyruszyć na misję do Afryki. Jego ukochana w tym czasie postanowiła dalej romansować z Piotrem (Filipem Bobkiem).

Ten jego wyjazd, jest wyjazdem tymczasowym i na pewno powrót będzie spektakularny - powiedział nam Mateusz Damięcki.

Barbara Kurdej-Szatan o powrocie Marii. Znowu wydarzy się coś złego!Zobacz więcej

Czy to oznacza, że Adam i Maria wrócą do siebie? Aktor nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Zasugerował jednak, że decyduje zawsze kobieta. Odpowiedź Mateusza Damięckiego rozbawiła za to Basię Kurdej-Szatan, która zauważyła, że serialowy Adam wyjechał, więc to on powinien zrobić pierwszy krok.

Maria jest z Piotrem, który ją bardzo kocha - dodała aktorka.

Co czeka Adama i Marię w 5. sezonie serialu "W rytmie serca"? Zobacz, jak Mateusz Damięcki i Barbara Kurdej-Szatan skomentowali miłosny wątek! Dali widzom nadzieję na ponowne zejście tej dwójki?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • to powinien być ostatni sezon- taka klamra (gość)

    Gdy serial się zaczynał Adam i Maria nie byli razem i teraz już nie są. Wątek samego Adama też zatoczył koło. Na początku pierwszego sezonu miał wyjechać na misję medyczną i teraz to nastąpiło. Szkoda tylko, że póki co tak mało go w obecnym sezonie. Teraz jakby Maria wyszła na pierwszy plan. Trochę szkoda, bo dla mnie zawsze głównym bohaterem tego serialu był Adam. To od jego pojawienia się w Kazimierzu wszystko się zaczęło.

    07.11.2019 11:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×