"W rytmie serca" sezon 5. Aktorzy wrócili na plan! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Kilka tygodni temu skończyła się emisja 4. sezonu "W rytmie serca", a aktorzy już zaczęli pracę nad nowymi odcinkami. Jakie losy czekają mieszkańców Kazimierza Dolnego w piątym sezonie serialu? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"W rytmie serca" to serial obyczjowo-kryminalny, którego akcja toczy się w Kazimierzu Dolnym. Od dwóch lat widzowie z zaciekawieniem śledzą losy Marii (Barbara Kurdej-Szatan), Adama (Mateusz Damięcki), Weroniki (Maria Dębska) i ich przyjaciół. Finał czwartego sezonu postawił wiele znaków zapytania. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Ślub Ewy i Szarka, zdrada Marysi oraz konfrontacja Agnieszki z mężem w finale sezonu!Zobacz więcej

Pierwszego dnia na planie 5. sezonu "W rytmie serca" pojawili się Antoni Pawlicki, czyli prokurator Andrzej Siedlecki oraz Michalina Sosna, która wciela się w postać Julii. Aktorzy kręcili sceny na sali sądowej - czy to oznacza, że para w końcu zdecydowała się na rozwód?

Przypomnijmy, że Andrzej prowadził podwójne życie i zdradzał Weronikę (Maria Dębska) z żoną. W ostatnim odcinku przed wakacjami Julia odwiedziła panią aspirant i wzięła na siebie całą winę za zaistniałą sytuację. Przyznała, że zmusiła Andrzeja by do niej wrócił, ale ten kochał już Werę. Jak potoczą się losy tej trójki? Czy Weronika wybaczy prokuratorowi? Tego dowiemy się najprawdopodobniej we wrześniu, gdy serial powróci na antenę Polsatu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Benia (gość)

  Ciekawe, dlaczego w ostatnim odcinku przed wakacjami nie było zapowiadanej sceny " łóżkowej" Marii i Piotra. Miał być"gorący seks" a tu tylko pocałunek i zamknięte drzwi. Cenzura?!

  09.07.2019 09:30
 • Ona (gość)

  Zdradzał Werę z żoną 😂 Myślałam, że dzieje się na odwrót. Ale stara już jestem, pozmieniało się widocznie.

  09.06.2019 09:54
 • Agnieszka majewska (gość)

  barwy bedzie ten sezon bylo by fajnnie oglodac 2 razy w tygodniu ja to lubię

  08.06.2019 20:00
 • Agnieszka majewska (gość)

  barwy bedzie ten sezon bylo by fajnnie oglodac 2 razy w tygodniu ja to lubię

  08.06.2019 20:00
 • Agnieszka majewska (gość)

  barwy bedzie ten sezon bylo by fajnnie oglodac 2 razy w tygodniu ja to lubię

  08.06.2019 20:00
 • Marcin Lewandowski i Klaudia Wojtas (gość)

  Pierwszy odcinek 5. serii nosić będzie tytuł „Złamane serce”, którego emisja zostanie emitowana nie w niedzielę, 8 września 2019, tylko w sobotę, 7 września 2019 roku. Przy okazji informacja: od września 2019 serial „W rytmie serca” zostają emitowane nie w niedziele o godz. 20:00, ale w soboty o godz. 20:30 po emisji serialu komediowego „Świat według Kiepskich”. Będziemy oglądać „Świat według Kiepskich” i „W rytmie serca” w każdą sobotę.

  05.06.2019 20:03

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×