"W rytmie serca" sezon 5. Andrzej zostaje prokuratorem okręgowym! Wyprowadzi się z Kazimierza Dolnego razem z Weroniką? [CO SIĘ WYDARZY]

Premiera 5. sezonu "W rytmie serca" zbliża się wielkimi krokami! W nowych odcinkach Andrzej obejmie posadę prokuratora okręgowego. Awans będzie wiązał się z przeprowadzką. Czy Wera zgodzi się wyjechać razem z nim? Sprawdź, co wydarzy się w piątym sezonie serialu "W rytmie serca"!

Multimedia

"W rytmie serca" odcinek 53. w niedzielę, 20.10.2019 o godz. 22:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Fani"W rytmie serca" musieli wyjątkowo długo czekać na swój ulubiony serial. Na szczęście nowe odcinki już wkrótce trafią na antenę Polsatu. Widzów czekają wielkie emocje, a bohaterów duże zmiany. Przed zawodowym wyzwaniem stanie prokurator Siedlecki (Antoni Pawlicki)...

Maria w blasku fleszy! Zostanie gwiazdą czy bohaterką skandalu?Zobacz więcej

Andrzej, który w ostatnim odcinku czwartego sezonu został zawieszony w wykonywaniu swoich obowiązków, dostanie awans! Przypomnimy, że ukarano go za łamanie procedur w sprawie z dilerem. Teraz los uśmiechnie się do Siedleckiego i mężczyzna obejmie posadę prokuratura okręgowego! Jednak awans będzie wiązał się z przeprowadzką do Warszawy. Andrzej zaproponuje Weronice (Maria Dębska) by wyjechała razem z nim.

Jak zareaguje policjantka? Czy zgodzi się opuścić Kazimierz Dolny i rozpocząć nowe życie w Warszawie u boku Siedleckiego? O tym przekonamy się w 5. sezonie serialu "W rytmie serca"!

Kiedy premiera nowych odcinków w Polsacie? Co się wydarzy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×