"W rytmie serca" sezon 5. Barbara Kurdej-Szatan o powrocie Marii do Kazimierza. W nowych odcinkach znowu wydarzy się coś złego!

W październiku na antenę Telewizji Polsat powrócił z 5. sezonem serial „W rytmie serca”. Do Kazimierza wróciła już serialowa Marysia, która ukrywała się dotąd przed mafią. Co ją czeka w nowych odcinkach? Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl ujawniła, że w 5. sezonie znowu wydarzy się coś złego! O co chodzi?

Multimedia

"W rytmie serca" sezon 5. w niedziele, o godz. 22:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 5. sezonie serialu "W rytmie serca" nie zabraknie emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Po powrocie do Kazimierza Maria (Barbara Kurdej-Szatan) wciąż nie będzie umiała wybrać pomiędzy Adamem (Mateusz Damęcki) a Piotrem (Filipem Bobkiem), z którym będzie kontynuowała romans.

Wydaje się, że jest szczęśliwa i wszystko idzie w sumie, tak jak chciała... tyle, że trochę się boi. Boi się konfrontacji z ludźmi mieszkającymi w Kazimierzu, którzy ją znali. Boi się tego, co wszyscy powiedzą, że nagle przyjechała nie z Adamem i synem, tylko z zupełnie innym mężczyzną - powiedziała w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl Barbara Kurdej-Szatan.

Marysia wraca do Kazimierza! Powie wszystkim o romansie z Piotrem?Zobacz więcej

Aktorka opowiadając o swoim wątku przyznała również, że w 5. sezonie będzie się działo bardzo dużo niespotykanych rzeczy. W hitowym serialu Polsatu wydarzy się też niebawem coś złego! Co miała na myśli Basia Kurdej-Szatan? Zobacz wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×