"W rytmie serca" sezon 5. Jak zmieni się Adam w kolejnym sezonie? Wyjedzie na misję?!

Mateusz Damięcki diametralnie zmienił wizerunek dla nowej roli. Jak w takiem razie będzie wyglądał teraz Adam z "W rytmie serca"? Co się z nim stanie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"W rytmie serca" 5. sezon po wakacjach 2019. w niedziele o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Jakiś czas temu okazało się, że Mateusz Damięcki wystąpi w nowym filmie, pt. "Furioza". Zagra tam niezłego chuligana, a dla tej roli zgolił głowę na łyso! Tymczasem ma też inne zobowiązania, jak na przykład serial "W rytmie serca"...

Mateusz Banasiuk i Mateusz Damięcki zostali stadionowymi chuliganami! Zobaczcie, jak prężą muskuły!Zobacz więcej

Pod koniec ostatniego sezonu serialu Polsatu, Adam (Mateusz Damięcki), Marysia (Barbara Kurdej-Szatan) i ich syn Grześ (Borys Wiciński) nagle zniknęli! Produkcja nadal nie zdradziła, co się z nimi stało, choć już wiadomo, że Biernacka pojawi się w nowym sezonie i będzie kontynuować romans z Piotrem (Filip Bobek)! Teraz na oficjalnym profilu serialu na Instagramie pojawiła się fotka Adama z nowego sezonu, która potwierdziła, że on również pojawi się na naszych ekranach!

Po metamorfozie Mateusza Damięckiego, doktor Żmuda, chcąc nie chcąc, wygląda kompletnie inaczej i fani już zaczęli spekulować, co się wydarzy! Część z nich twierdzi, że Adam wyjedzie na misję za granicę, tak jak planował na początku serialu. Inni twierdzą, że to romans Marii tak go załamie! Jaka jest prawda? Tego dowiemy się niebawem!

Marysia będzie z Piotrem! Co na to Adam i Weronika?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×