"W rytmie serca" sezon 5. Maria w blasku fleszy! Zostanie gwiazdą czy bohaterką skandalu? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowym sezonie "W rytmie serca" niespodziewanie pod domem Marii znajdzie się tłum dziennikarzy! Biernacka zostanie gwiazdą czy bohaterką skandalu? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"W rytmie serca" 5. sezon po wakacjach 2019. w niedziele o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Ostatni sezon "W rytmie serca" nie był zbyt łaskawy dla Marii (Barbara Kurdej-Szatan). Najpierw została uprowadzona przez Beniamina (Kamil Kula), co doprowadziło do jej uzależnienia od leków. W dodatku nawiązała romans z Piotrem (Filip Bobek) i jej związek z Adamem (Mateusz Damięcki) zawisł na włosku!

Marysia będzie z Piotrem! Co na to Adam i Weronika?Zobacz więcej

W ostatnim odcinku 4. sezonu "W rytmie serca" Maria, Adam i Grześ (Borys Wiciński) nagle zniknęli tuż przed ślubem Ewy (Elżbieta Romanowska) i Szarka (Dariusz Toczek). Teraz, dzięki materiałom publikowanym przez gwiazdy serialu na Instagramie wiemy, że para lekarzy pojawi się w nowych odcinkach. Jeszcze nie są pewne losy ich związku, ale za to wiemy, że Marysia nie będzie narzekać na nudę! Na relacjach z planu pojawiło się nagranie, na którym widzimy Biernacką otwierającą drzwi swojego mieszkania, za którymi znajduje się tłum dziennikarzy! Oznacza to, że lekarka nagle znajdzie się w centrum uwagi!

Czy Marysia nagle zostanie gwiazdą albo bohaterką? A może wręcz przeciwnie - będzie się z tym wiązał jakiś skandal? Tego dowiemy się wkrótce!

Jak zmieni się Adam w kolejnym sezonie? Wyjedzie na misję?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×