"W rytmie serca" sezon 5. Mateusz Damięcki jednak odchodzi z serialu?! Co z Adamem?

Ostatnio ciągle pojawiają się plotki, według których Mateusz Damięcki jednak odchodzi z "W rytmie serca"! Jak jest prawda? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"W rytmie serca" 5. sezon po wakacjach 2019. w niedziele o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

Już jakiś czas temu informowaliśmy, że Adam z "W rytmie serca" przejdzie dużą przemianę. Wszystko przez nową rolę Mateusza Damięckiego, do której musiał ogolić głowę.

Jak zmieni się Adam w kolejnym sezonie? Wyjedzie na misję?!Zobacz więcej

Dlatego pojawiły się plotki, iż w nowym sezonie doktor Żmuda wyjedzie na misję. Potwierdzać tę teorię ma fakt, iż Marysia (Barbara Kurdej-Szatan) zwiąże się z Piotrem (Filip Bobek), a Mateusz Damięcki pojawił się na planie ubrany jak żołnierz. Poza tym z jednej z relacji z planu dowiedzieliśmy się, że pod domem Biernackiej pojawi się tłum dziennikarzy, którzy podobno mają wypytywać ją o zniknięcie Adama!

Większość fanów od razu nabrała przekonania, że Żmuda zginie na misji, czyli Mateusz Damięcki odchodzi z serialu! Jaka jest prawda? Tego dowiemy się wkrótce, ale serial "W rytmie serca" już nieraz nas zaskakiwał, więc na razie nie możemy być niczego pewni!

Maria w blasku fleszy! Zostanie gwiazdą czy bohaterką skandalu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Klaudia (gość)

    Te artykuły stają się coraz bardziej żałosne...całe dziennikarstwo sprowadza się do oglądania/ czytania Facebooka i instagrama.

    12.08.2019 12:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×