"W rytmie serca". Spadek oglądalności serialu! Czy będzie 5. sezon?

Za nami 4. sezon "W rytmie serca". W finale Maria, Adam i Grześ zniknęli w tajemniczych okolicznościach. Czy Polsat zdecyduje się kontynuować serial pomimo utraty widzów? Znamy decyzję stacji!

Multimedia

Porwania, bójki, narkotyki, wybuchy, zdrady... "W rytmie serca" nieprzerwanie dostarcza widzom wielu emocji! Czwarty sezon zakończył się tajemniczym zniknięciem Marii (Barbara Kurdej-Szatan), Adama (Mateusz Damięcki) i Grześka (Borys Wiciński). Nie wiadomo co stało się z rodziną - dlaczego opuścili mieszkanie nie zabierając telefonów komórkowych?

Seks Marii i Piotra w finale sezonu! Biernacka nie chce już być z Adamem! Zobacz więcej

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, serial stracił 370 tysięcy widzów. Wierni widzowie mogą być jednak spokojni – zdjęcia do 5. sezonu ruszają wkrótce! Taką informacją podzielił się ze swoimi fanami w mediach społecznościowych Borys Wiciński, czyli serialowy Grześ. Już w czerwcu ekipa pojawi się w Kazimierzu Dolnym.

Co wydarzy się w kolejnej serii? Czy ślub Ewy (Elżbieta Romanowska) i Szarka (Dariusz Toczek) dojdzie do skutku? Czy Maria zostawi Adama dla Piotra (Filip Bobek), a Weronika (Maria Dębska) wróci do Andrzeja (Antoni Pawlicki)? Czyje dziecko nosi pod sercem Agnieszka (Magdalena Kumorek)? Odpowiedzi na te pytania poznamy prawdopodobnie jesienią w Polsacie.

Weronika kontra Julia! Jak zakończy się ostateczne starcie rywalek? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marcin Lewandowski i Klaudia Wojtas (gość)

    Gdyby 5. sezon serialu „W rytmie serca” startuje 7 września 2019, to finał 5. sezonu serialu zobaczyliby 30 listopada 2019 roku. Emisja od 7 września w soboty o godz. 20:30 po emisji serialu komediowego „Świat według Kiepskich”. A propos emisji serialu komediowego, „Świat według Kiepskich” będzie emitowany od 7 września w soboty o godz. 20:00. Co będzie po serialu „W rytmie serca”? Znamy odpowiedź, bo od 7 września 2019 roku w soboty o godz. 21:30 pojawi się nowy magazyn kryminalny, który odniósł wielki sukces po emisji programu „Telewizyjne Biuro Śledcze”. Od 8 września w niedziele o godz. 20:00 zobaczymy nowy serial pt. „Zawsze warto”.

    30.05.2019 16:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×