w rytmie serca

Dzień Ojca 2022. Najfajniejsi tatusiowie z polskich seriali. Wieczni chłopcy, żywiciele rodziny albo weekendowi tatusiowie. Jacy są ojcowie w serialach?

Z okazji Dnia Ojca prezentujemy galerię zdjęć najbardziej popularnych tatusiów z polskich seriali. Są bardzo różni - to wieczni chłopcy, żywiciele rodziny albo weekendowi tatusiowie. Są wśród nich m.in. głowa rodziny Boskich z "Rodzinki.pl" oraz bożyszcze kobiet - Marcin Chodakowski z "M jak miłość". Który z nich najlepszy?

23.06.2022Ranking

"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan w coraz większych tarapatach! Aktorka zniknęła z reklam sieci komórkowej? Firma zabrała głos

Barbara Kurdej-Szatan przechodzi ostatnio ciężkie chwile. Z powodu jej kontrowersyjnego wpisu w mediach społecznościowych, aktorka straciła rolę w serialu "M jak miłość". W sieci pojawiły się również spekulacje, że nie wystąpiła w świątecznej edycji reklamy sieci komórkowej, której jest twarzą. Jak jest w rzeczywistości?

19.11.2021M jak miłość

"M jak miłość". Barbara Kurdej-Szatan została wykorzystana przez białoruską propagandę! Telewizja Belarus 24 wpis aktorki wykorzystuje przeciwko Polsce!

Tego można było się spodziewać. W czasach, gdy każda publiczna wypowiedź jest śledzona przez różne media, trzeba być naprawdę ostrożnym odnośnie do tego, co się mówi. Szczególnie, jeżeli wypowiada się na temat pracy Straży Granicznej i kryzysu na polsko-białoruskiej granicy, bowiem łatwo zostać wykorzystanym przez białoruską propagandę. Właśnie przekonała się o tym Barbara Kurdej-Szatan, której wpis robi furorę w białoruskich mediach.

18.11.2021M jak miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×