"W sercu miasta". Ile odcinków ma nowa turecka telenowela TVP1? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W TVP1 rozpoczęła się emisja nowego tureckiego serialu. Ile odcinków ma "W sercu miasta"? Gdzie szukać streszczeń odcinków?

Multimedia

Serial "W sercu miasta" zastąpił w ramówce TVP1 "Zranioną miłość". Swoją premierę w Turcji miał 4 stycznia 2017 r. Każdy z 20 odcinków emitowanych przez turecki kanał ATV trwał od 100 do 150 minut. W Polsce telenowelę można oglądać od poniedziałku do piątku ok. godz. 16:05 w TVP1.

Ali spotyka Derin i spędza z nią dzień w Stambule [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jeden odcinek telenoweli w Polsce ma długość ok. 45 minut. Oznacza to - podobnie jak w przypadku innych tureckich produkcji, że zobaczymy więcej epizodów niż Turkowie. Łącznie w Polsce ma być wyemitowanych 60 odcinków. Póki co TVP1 nie planuje powtórek poszczególnych odcinków.

Bohaterem "W sercu miasta" jest marynarz Ali Smith (Kerem Bursin), który prawie całe życie spędził na statku. Jako czteroletni chłopiec był świadkiem śmierci swojej matki, którą zastrzelił zazdrosny mąż. Przerażonego dzieciaka ukrytego w portowym kontenerze znalazł okrętowy kucharz Rauf (Osman Alkas), który również widział całe zdarzenie na własne oczy. Rauf przemycił chłopca na pokład i wychowywał go jak rodzony ojciec. Dziś Ali ma lat 28, jest przystojny, wykształcony, lubiany przez kolegów z załogi, ale wciąż dręczy go wspomnienie koszmaru sprzed lat. Dlatego gdy statek zawija do Stambułu, Ali nigdy nie schodzi na ląd. Pewnego razu jednak Ali nie tylko zejdzie do miasta, ale zostanie w nim na dłużej. Śmiertelnie chory Rauf uknuł bowiem misterną intrygę, chcąc by jego podopieczny rozliczył się z przeszłością i zaczął własne, samodzielne życie...

"W SERCU MIASTA" - CZYTAJ WIĘCEJ

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • YS (gość)

    A jaki serial zastąpi "W sercu miasta"??? Że będzie o 18.30 "Korona królów", to już wiemy, że "Asi" raczej nie będzie , też ,bo gdyby była, to już by o tym pisano. Czyżby ten określany hasłowo w programie tv o 16:00 :"Serial" to będzie jakaś kolejna powtórka amerykańskiego, brazylijskiego ...albo nie wiadomo co za dziwo ?

    26.12.2017 21:07
  • Julka (gość)

    Kerem Bursin - gra piękna, wzruszająca, prawdziwa! Pozostali aktorzy również : emocje nieudawane, udzielające się widzowi. Trudno opanować łzy! A jak pięknie zagrał mały Veysel ! Niewiele się na temat tego serialu mówiło, a szkoda, bo było warto, byłam tego zdania od początku. "Asi" - tak, to film upragniony przez tych , którzy go już widzieli nie raz i nie dwa..., choć jak znam życie, to malkontentów byłoby co niemiara!

    22.12.2017 17:02
  • Fanka Asi (gość)

    Bardzo dobry serial,gra zespołu aktorskiego na wysokim poziomie z czego słynie tureckie kino.Końcówka niezwykle wzruszająca ,a mogli żyć długo i szczęśliwie .Czekamy na serial Asi,zadbajcie o widza ,to piękny serial.

    22.12.2017 16:30
  • YS (gość)

    No to jutro ostatni odcinek "W sercu miasta" - smutny, bardzo smutny. łzy same napływają do oczu. Serial bardzo dobry, nie powielający w dosłowny sposób znanych nam schematów , gra aktorów również bez zarzutu. Obawiam się, że to był jeden z ostatnich tureckich seriali w telewizji publicznej - szkoda ! Obym się myliła!

    20.12.2017 20:57
  • Z (gość)

    Wbrew ogólnej opinii , uważam , że to bardzo dobry serial, ukazujący ciemne strony ustawionych życiowo biznesmenów . Poza tym sprawdza się tu powiedzenie, że ktoś jest urodzony pod złą gwiazdą. Rodzina Derin jest straszna - ojciec wart matki i odwrotnie. Ona sama doznaje stresu za stresem. Z jednej strony Tekin, z drugiej Belgin, nieustanne kłopoty ma Ali, Asli jest zaborcza i niezrównoważona i ta ciężarna dziewczyna miota się między tym wszystkim. Pod taką samą gwiazdą urodzony jest Ali - krok do przodu w życiu i zaraz dwa do tyłu...

    17.12.2017 10:28
  • Dawid (gość)

    W sercu miasta oglądam tylko dla przepięknej Derin. Ona jest cudowna.

    30.11.2017 17:47
  • J.J. (gość)

    Zgłoszenia TVP przyjmuje i przekazuje do działu seriali - dostałam od nich taką informację! Tak więc im więcej osób napisze maila do TVP 1 i 2, w sprawie zakupienia "Asi", to moooże akurat coś z tego będzie. Inaczej, nie przypuszczam, aby zwrócono uwagę na ten serial, gdyż nie jest on najnowszy. Reklama , tylko reklama!!!!

    27.11.2017 18:18
  • J.J. (gość)

    Do fanek "ASI" - myślę, że warto pisać do TVP1 lub TVP2 w sprawie zakupu naszego ulubionego serialu. Wpisów na forach raczej nie czytają. Wystarczy wejść na : Kontakt z widzami, zaznaczyć : Propozycje i umieścić swój wpis, dotyczący naszych preferencji serialowych. im więcej z nas będzie się o "Asi" upominać, tym trochę większa szansa,na to że ktoś to weźmie pod uwagę. Małe szanse, ale....może, może...

    25.11.2017 17:44
  • Julka (gość)

    Serial "W sercu miasta" oglądam z przyjemnością. Nie jest prosto, łatwo..., nie jest to moja ulubiona "Cena miłości" czy "Asi", to coś innego , niż to do czego przywykliśmy w tureckiej produkcji, jednak ogląda się dobrze. Aktorzy także wiedzą, po co ich do filmu zaangażowano. Studio filmowe Ay Yapim robi dobre filmy. Dowodem na to jest choćby serial "Kara Sevda", który w ostatnich dniach otrzymał w kategorii seriali nieanglojęzycznych nagrodę Emmy.

    24.11.2017 16:31
  • Hala (gość)

    Serial "W sercu miasta" ogląda się wg mnie dobrze, choć absolutnie nie tak jak się z zapartym tchem oglądało "Cenę miłości". Bo i treść, jak i aktorzy nie tacy. Są dłużyzny, nie każdego sport, a zwłaszcza boks interesuje. Gra aktorów jest w porządku, na pewno wyróżnia się Kerem Bursin , no ale do gry aktorów z "Ceny miłości" ma się to nijak. Jak najbardziej chciałoby się zobaczyć w polskiej tv "Asi". to serial, który robi podobne wrażenie , co "Cena miłości", może dlatego, że też w nim gra charyzmatyczny i przeuroczy Murat Yildirim, a za partnerkę ma wspaniałą Tubę ! Co prawda "Asi, to serial ze stażem , ale to wcale nie umniejsza jego wartości. Dobrze, że chociaż po rosyjsku można go obejrzeć ( dla znających też po serbsku oraz hiszpańsku, a także chyba po grecku). "Asi" była nominowana na festiwalu w Monte Carlo, gdzie uzyskała ostatecznie drugie miejsce. Teraz serial "Kara Sevda" otrzymał nagrodę Emmy, co jest ogromnym wyróżnieniem i uznaniem dla tureckiej serialowej produkcji. To dobrze, bo u nas ją się krytykuje - nie wiedzieć dlaczego - uznaje za beznadziejną i za beznadziejnych uważa się jej odbiorców, czyli m.in. i nas tutaj piszących, których pozdrawiam, życząc kolejnych ciekawych tureckich seriali w tv.

    24.11.2017 12:19
  • J.J. (gość)

    "Asi", "Cesur ve Guzel", "Kara Para Ask", dają popis gry aktorskiej Tuby Buyukustun na przestrzeni prawie dekady. W każdym z tych filmów ma fantastycznego partnera. Osobiście na pierwszym miejscu stawiam Murata Yildirima, za nim Kivanca Tatlituga , a na trzecim Engina Akyurka. Aktorstwo w każdym z tych seriali na najwyższym poziomie. "Gonulcelen" - ten serial akurat na mnie nie zrobił jakiegoś specjalnego wrażenia, choć Tuba taka , jak zwykle - bez zarzutu , no i muzyka owszem w niektórych fragmentach piękna. Nie przepadam za Onurem Saylakiem już od "Asi", choć gra tam przecież pozytywną postać, no ale tak mam. "Kara Sevda", serial nagrodzony i bardzo dobrze, bo tyle pomyj wylewa się na tureckie filmy , a jak wiedzą miłośnicy tej kinematografii - niesłusznie! Aktorzy super : Burak Ozcivit i Neslihan Atagul są urodziwi i świetnie grają, ale był moment, że przestałam serial oglądać, bo nie mogłam znieść postaci Emira i Asu oraz nieustannych podstępów. Warto było jednak do filmu wrócić, bo ostatnie odcinki wywarły na mnie niesamowite wrażenie ! To kolejny serial, który warto w TVP pokazać. polecam też komediowo-romantyczny "Cilek Kokusu", czyli "Zapach truskawek" z Demet Ozdemir i Yusufem Cimem.

    23.11.2017 23:31
  • Jajanka (gość)

    Ja też uwielbiam Tubę i Asi i Kara Para Ask i Cesur ve Guzel, ale najbardziej podoba mi się serial Gonulcelen, co da się chyba przetłumaczyć jako "Złodziejka serc", 2010-2011r. Oparty na motywach Pigmaliona B. Shaw, ale toczy się współcześnie, w Stambule, gdzie ścierają się dwa światy : bogatych, wykształconych i biednych i prostych. Łączy muzyka. Ona (Tuba B.) to biedna Cyganka o przepięknym, choć niewyszkolonym głosie, On (Cansel Elcin) to kompozytor i profesor teorii i historii muzyki na uniwersytecie, który z przyjacielem (Onur Salak) - producentem muzycznym zakłada się, że w krótkim czasie zdoła przygotować dziewczynę na konkurs piosenki... Serial rozbrzmiewa różnorodną muzyką. Aktorzy (nie tylko odtwórcy głównych ról) grają fantastycznie. Nie ma na szczęście powtarzanego wszędzie wątku zemsty rodowej, bicia kobiet, maltretowania dzieci. Jest za to dużo humoru i dużo miłości, ale też trochę smutku. Posłuchajcie piosenki pt. Sensiz yillar (Lata bez ciebie) Pozdrawiam

    23.11.2017 20:42
  • Fanka tureckich seriali (gość)

    Cesur ve Guzel to świetny serial,akcja pełna napięć i mistrzowski duet Tuby z Kivancem.Pięknie grają, to ogromne talenty godne podziwu.Wielka radość, że najpiękniejsza kobieta Turcji umili nam wieczory,a Kivanc uczył się w Hollywood, to wybitni aktorzy.Czekamy na serial Asi,bo jest niepowtarzalny.Serial Kara Sevda otrzymał nagrodęEmmy Najlepsza telenowela i też na niego czekamy.

    23.11.2017 17:22
  • Z (gość)

    "Cesur ve Guzel" , to bardzo dobry serial( będzie miał widownię) podobnie, jak i "Kara Para Ask" z Tubą, ale potwierdzam - nic nie przebije "Asi", gdzie Tubie partneruje Murat Yildirim. Oboje dużo młodsi, ale grający dojrzale, pięknie, i przekonująco. Jest między nimi chemia, podobnie, jak w "Cenie miłości" , między Nurgul Yesilcay i Muratem. I tak prawdę powiedziawszy, to właśnie w "Cenie miłości" sceny uczuć są pełne ognia i niesamowitej namiętności.

    22.11.2017 21:00
  • Fanka Asi (gość)

    Ogromną radość ,że Tubę wkrótce poznamy w serialu Ďżesur i piękna ,partneruje jej Kivanc znany z roli Seita ,świetna para, serial ciekawy i pełen napięcia ,ale dużo lepszy jest serial Asi i wciąż na niego czekamy.

    21.11.2017 23:31
  • XXX (gość)

    Polemizowałabym! A co jest lepszego np. w "Gwiezdnych wojnach" (no tak... są przecież efekty specjalne!) czy też w "Kosogłosie",dającym ponurą wizję dystopijnego społeczeństwa czy też będącego satyrą medialnego marketingu i reality show. Trzeba w ten udziwniony sposób te kwestie pokazać, bo już w normalny , tradycyjny nikt nie pojmie, trzeba aż takiej metafory?! Wystarczy , że już choćby tylko Orwell napisał metaforyczny "Folwark zwierzęcy" i "Rok 1984."... A polskie tzw. ambitne kino?! Miele w kółko rozliczenia z przeszłością . O polskich komediach nie mówię , bo i nie warto... Na ambitne filmy mogę pójść do kina, a od produkcji serialowej oczekuję odskoczni od codzienności i niech to sobie będzie turecka bajka.... Chociaż i w tych bajkach są przemycane rozliczne problemy , bolączki i wady społeczne, dystrofia ludzkiego umysłu i charakteru . Aktorzy w większości urodziwi, doskonale grający, a do tego mamy zdjęcia, ukazujące przeciętnemu człowiekowi inny kraj, inną obyczajowość i kulturę, no i mamy najczęściej piękną muzykę, której w naszym kinie nie uświadczysz. Ponad to wszystko, to każdy młody ani się obejrzy, gdy będzie w średnim i starszym wieku, gdyż starość nie radość, a młodość nie wieczność!!!!! No i jeszcze jedno - z tych "byle jakich " tureckich seriali można odebrać też naukę, jak szanować rodzinę i jak szanować starszych ludzi. Gwarantuję również, że tureckie seriale oglądają ludzie w różnym wieku i nie tylko housewife bez żadnego wykształcenia!

    16.11.2017 19:42
  • Adam m (gość)

    serial w sercu miasta to jeden z najgorszych tureckich filmow. wszystkie tureckie serial sa zrobione dla kobiet w srednim wieku ktore nie ukonczyly zadnej szkoly. filmy dla owieczek.lol

    15.11.2017 19:26
  • J.J. (gość)

    Nie będzie "Asi", niestety! Wielka szkoda! Będzie jednak okazja do poznania Tuby Buyukustun. Od 5.grudnia program 2.TVP planuje nadawanie bardzo dobrego serialu "Cesur ve Guzel" - "Meandry miłości" z Tubą i Kivancem Tatlitugiem. Świetny aktorski duet, świetna gra innych aktorów, bardzo dobra realizacja. Myślę, że serial zyska szeroką rzeszę sympatyków. Kivanc ma talent, prezencję oraz urok osobisty i świetnie uzupełniają się z Tubą.

    14.11.2017 20:47
  • J.J. (gość)

    "Asi" niestety nie będzie, ale Tubę Buyukustun zobaczymy! Jeśli wierzyć przeczytanej przez chwilą informacji, od 5.grudnia w programie 2.TVP "Cesur ve Guzel" w polskim tłumaczeniu - "Meandry uczuć". Tubie partneruje doskonale Kivanc Tatlitug, znany z "Imperium miłości". Warto oglądać!

    14.11.2017 20:25
  • Y...y (gość)

    Kerem Bursin, jako Ali jest trochę nieodgadniony, chwilami zagubiony, ale także zdeterminowany. Odpowiada mi jego gra, on jest , moim zdaniem,najmocniejszą postacią i aktorem tego serialu. Prywatnie jest partnerem, będącej obecnie na topie Serenay Sarikayi - aktorki i modelki, którą można obejrzeć w serialu przetłumaczonym przez grupę TurcjaTv pt. "Fi". jak dla mnie jest on dla mnie jakiś psychodeliczny i po ósmym odcinku odpuściłam. Oboje pasują do siebie pod względem urody - nie jest to klasyczne piękno, ale są interesujący. A "Asi" warto, warto obejrzeć, to jest serial, który ma w sobie czar !

    13.11.2017 19:34
NowszeStarsze