"W sercu miasta" odcinek 2. Ali spotyka Derin i spędza z nią dzień w Stambule [WIDEO+ZDJĘCIA]

Ali jest młodym przystojnym mężczyzną z traumą z przeszłości. Wkrótce pozna kobietę, która zmieni jego życie. Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku serialu "W sercu miasta".

Multimedia

"W sercu miasta" odcinek 2. w poniedziałek, 2.10.2017 o godz. 16:05 w TVP1!

Ali Smith (Kerem Bursin) od 24 lat nie był w Stambule. Uciekł z miasta po tym, jak na jego oczach ojciec zabił jego matkę. Teraz przeszłość do niego powraca. Jest żołnierzem piechoty morskiej i właśnie zacumował w jednym ze stambulskich portów. Nie zamierzał jednak schodzić na ląd. Wkrótce jednak sprawy zmierzają w innym kierunku.

Nowy turecki serial w TVP1! O czym będzie? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2. odcinku serialu "W rytmie miasta" Ali schodzi do portu. Przypadkowo słyszy, jak wściekła Derin (Leyla Lydia Tugutlu) przyrzeka sobie, że spełni marzenie swojego życia i zatańczy na scenie jak nigdy dotąd. Z torby wypada jej baletka. Zauważa to Ali, który próbuje dogonić dziewczynę. Ta jednak odjeżdża taksówką. Ali jedzie za nią, nie ma jednak jak zapłacić za przejazd, daje więc w zastaw taksówkarzowi swoją książeczkę żeglarską, a sam biegnie za Derin. Okazuje się jednak, że dziewczyna weszła już na przesłuchanie i musi tańczyć boso. Ali jest pod wrażeniem jej występu. Wkrótce Ali dowiaduje się, że taksówkarz, któremu powierzył swoją książeczkę, odjechał. Mężczyzna jest załamany, bo bez dokumentów nie wejdzie z powrotem na statek. Derin oferuje mu pomoc w odzyskaniu książeczki.

Rauf (Osman Alkas) przychodzi do Sahina (Gürkan Uygun), dawnego mistrza bokserskiego, i mówi mu, że powinien się spotkać z Alim. Rauf wspomina dzień zabójstwa matki Aliego. Okazuje się, że mężczyzna dokonał zabójstwa, gdyż dowiedział się, że Ali nie jest jego prawdziwym synem! Prawdziwym ojcem chłopaka jest… Sahin!

Derin i Ali podróżują po Stambule. W klubie bokserskim Ali poznaje Sahina, nie spodziewa się jednak, że to jego ojciec. Sahin uznaje towarzyszkę Aliego za jego dziewczynę. W końcu Ali odzyskuje swoje dokumenty. Mimo to, Derin nie chce się z nim pożegnać.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×