"W sercu miasta" - streszczenia odcinków. Sprawdź, co wydarzy się w nowej tureckiej telenoweli! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"W sercu miasta" - streszczenia odcinków serialu znajdziecie w naszym serwisie. Sprawdźcie, co czeka bohaterów nowej tureckiej telenoweli, emitowanej przez TVP1!

Multimedia

"W sercu miasta" - od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 w TVP1!

"W sercu miasta" - streszczenia odcinków na najbliższe dni znajdziecie w naszym serwisie! Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wydarzy się w najbliższym czasie u bohaterów nowej tureckiej telenoweli to sprawdźcie streszczenia odcinków "W sercu miasta".

Ile odcinków ma nowa turecka telenowela TVP1? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Bohaterem serialu "W sercu miasta" jest marynarz Ali Smith (Kerem Bursin), który prawie całe życie spędził na statku. Jako czteroletni chłopiec był świadkiem śmierci swojej matki, którą zastrzelił zazdrosny mąż. Przerażonego dzieciaka ukrytego w portowym kontenerze znalazł okrętowy kucharz Rauf (Osman Alkas), który również widział całe zdarzenie na własne oczy. Rauf przemycił chłopca na pokład i wychowywał go jak rodzony ojciec.

Ali ma teraz lat 28, jest przystojny, wykształcony, lubiany przez kolegów z załogi, ale wciąż dręczy go wspomnienie koszmaru sprzed lat. Dlatego gdy statek zawija do Stambułu, Ali nigdy nie schodzi na ląd. Pewnego razu jednak Ali nie tylko zejdzie do miasta, ale zostanie w nim na dłużej. Śmiertelnie chory Rauf uknuł bowiem misterną intrygę, chcąc by jego podopieczny rozliczył się z przeszłością i zaczął własne, samodzielne życie...

"W sercu miasta" - streszczenia odcinków

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sylwia (gość)

    Eee tam, ten Catagay Ulusoy w "Ferisze" pulchniutki na buźce, gogusiowaty ,oj tam , oj tam gdzie on ładny????! W życiu! Dzidzia piernik!!! "W sercu miasta" , ten serial bardzo mi się podobał (zakończenie zgodne z oczekiwaniami tureckich widzów), takich ludzi , jak Ali spotyka się i w realu - całe życie mają do d... obejrzałam go z przyjemnością po raz drugi, choć wiedziałam, ze na końcu płakać będę. O! Kerem Bursin, choć wcale nie w moim typie, to zdecydowanie bardziej wizualnie odpowiada , bo jest męski. No i jak myślicie? Będzie jeszcze coś tureckiego? Moje noworoczne życzenie, to "Asi" :))))

    21.12.2017 21:39
  • Maja (gość)

    W sercu miasta tyle Ali przeżył a na końcu jeszcze Derin umiera głupie

    16.12.2017 10:59
  • Fanka tureckich seriali (gość)

    Derin jest piękną i skromną aktorką, nie ujawnia swego życia prywatnego.Zagrała w filmie Dziki miód z Cagatay Ulusoy przeciętnie i ponoć spotykali się że sobą. On zagrał Emira z Hazal Kaya w serialu Feriha,to wyjątkowa para,zachwyciła każdego. Polecam ten serial,wzrusza do łez,a Emir piękny jak przystało na Księcia nocnego klubu.Czekamy na ten serial.

    11.12.2017 18:42
  • Z (gość)

    Oj, oj! Tak nie można! Niektórzy bardzo nie lubią, gdy im się zdradzi zakończenie. Bardziej enigmatycznie trzeba było. A Leyla Lydia Togutlu jest bardzo ładna i przede wszystkim podoba się wielu facetom! Na pewno jest ładniejsza niż jej przyjaciółka Asli, niż Gizem Karaca ("Nadzieja i miłość"), a już na pewno lepiej od niej gra , ładniejsza jest od Gansu Dere, o której wiele, piszących pieje z zachwytu...

    06.12.2017 00:05
  • fanka (gość)

    derin zginie---Ali wyjedzie z dzieckiem--pieknego zakończenia nie będzie<.> mnie jakos uroda Derin sie nie podoba--brzydka nie jest---ale urodą nie grzeszy<.

    01.12.2017 19:24
  • YS (gość)

    Asli byłoby żal, gdyby zachowywała się fair, a nie uciekała się do podstępów ! Serce nie sługa - fakt, ale...pewna przyzwoitość nakazywałby, aby grać czysto, tego Asli nie umie. Zarzuca Derin egoizm, pazerność, nieumiejętność kochania i opieki nad Alim, sama stosuje szantaż emocjonalny. Co do Leyli Lydii Dogulu (Derin), to wśród najbardziej wziętych pięćdziesięciu tureckich aktorek zajmuje 26. miejsce. Co by nie mówić- piękna z niej kobieta. Była MIss Turcji - milion razy ładniejsza od Amine Gulse z "Tylko z tobą" (nawiasem beznadziejny serial) . Leyla - Derin stosuje w serialu oszczędne środki wyrazu ( tak jej postać napisali scenarzyści) , ale nie można powiedzieć , że gra bez przekonania.

    26.11.2017 18:51
  • 31 (gość)

    Mi jest żal tej blondynki.po prostu zakochala sie w alim.może nie jest fair ale sama przezylam nieszczęśliwa milosc.....film fajny ciekawy.ali przystojniak.derin gra fatalnie i pięknością nie jest.to tylko film😃

    21.11.2017 16:17
  • abc (gość)

    Krytycy nie umieją chyba odczytać myśli przewodniej serialu : fatum! Ono ciąży nad Alim , od początku do końca! Ali - pechowiec, dobre serce , nie chce nikogo skrzywdzić, bo sam został skrzywdzony - bardzo dobra gra Kerima Bursina. Derin- osobiście uważam, że bardzo ładna - aktorka rzeczywiście gra przeciętnie. Asli - jest postacią denerwującą, wcale nie wzrusza mnie jej miłość do Alego. Papierowe małżeństwo miało byc na chwilę. dobrze wiedziała, co jest między Derin i Alim, że przyjaciółka jest w ciąży,...Aktorka nieciekawa, gra sugestywnie. sympatyczna postac Nesrin i Veysela - daj Boże każdej matce takiego synka:)

    18.11.2017 10:16
  • hjygxj (gość)

    Film elif➖ beznadziejny moze akcja sie toczy lecz aktorzy brzydcy nie ma na kim oko zawiesic. Za to Kerem .ciacho😃

    15.11.2017 17:03
  • kasia (gość)

    Bardzo ciekawy film.Ali super przystojniak .derin przeciętnie gra i urodą nie grzechy. Film wciąga.

    15.11.2017 16:59
  • XXX (gość)

    Za to w "Elif", jak w Bondzie - akcja szalona, intryga goni intrygę... Trudno mi się zgodzić z opinią , że aktorzy są , jak z drewna. Nie są porywający, akcja bywa dość statyczna, nie wszyscy lubią boks, którego w filmie jest sporo, ale wszystko po kolei zmierza w serialu od początku do określonego, tragicznego końca, wszystko ma logiczne wytłumaczenie. Na uwagę, moim zdaniem , zasługuje Kerem Bursin, który nie jest typem amanta, ale sprawdza się w roli Alego. Pewnie, że przyjemniej by się oglądało Buraka Ozcivita, ale większość mężczyzn na świecie jest mniej urodziwa;)

    09.11.2017 18:22
  • Ewa (gość)

    Film jest beznadziejny, właściwie nie da się tego oglądać, żółwie tempo, bez przerwy te same sceny, aktorzy z drewna. Szkoda czasu na oglądanie tego gniota.

    08.11.2017 18:07
  • Z (gość)

    Mało się pisze na temat tego serialu i ocenia się na Filmwebie nisko, prawie jak "Elif". Jestem wobec tego w mniejszości, bo mnie serial przypadł do gustu, choć na pewno nie jest to film , który ogląda się z zapartym tchem. Postać głównego bohatera jest skonstruowana ciekawie , sam Kerem Bursin gra bardzo dobrze. Noo i pięknie jest wyrzeźbiony ;)

    04.11.2017 10:37