W sylwestrową noc Doda zaśpiewa swój najnowszy singiel [WIDEO]

Na ostatnią noc w roku Doda przygotowała dla swoich fanów wiele niespodzianek. Podczas utrzymanego w marynistycznym stylu show Dodzie na scenie towarzyszyć będzie kilkudziesięciu tancerzy, wykorzystane zostaną też niezwykłe rekwizyty.

Multimedia

W ostatnią noc 2014 rok telewizja Polsat zabierze swoich widzów w Sylwestrowy Rejs Przebojów. Impreza ponownie odbędzie się na gdyńskim Skwerze Kościuszki, gdzie rok temu bawiło się 150 tys. ludzi. Tworząc scenariusz występu, Doda kierowała się właśnie motywem przewodnim tegorocznego Sylwestra, czyli podróżą morską dookoła świata. Wokalistka zapewnia, że jej show będzie miało marynistyczny klimat, a jego oprawa będzie, jak zawsze, bogata i spektakularna. Największą niespodzianką ma być jednak repertuar, który Doda zaprezentuje widowni.

– *Przygotowałam miks piosenek zagranicznych, największych hitów według mnie, i miks moich największych hitów oraz to, co tak naprawdę dla mnie najważniejsze – premierę mojego najnowszego singla, na który czekają wszyscy moi fani od wielu miesięcy. Jest to dla mnie bardzo ważna chwila, ponieważ czekałam na nią również parę miesięcy, w tajemnicy chowając tego singla i przygotowując teledysk do niego, którego premiera również będzie chwilę przed sylwestrem *– mówi Doda w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Na nowy singiel wokalistki fani czekali już od kilku miesięcy, jego premiera miała bowiem odbyć się w wakacje. Będzie on zapowiedzią trzeciego albumu studyjnego Dody. Poprzedni, „7 pokus głównych”, ukazał się w maju 2011 roku. Wokalistka nie chce zdradzać szczegółów sylwestrowego show, wiadomo jedynie, że wraz z nią na scenie pojawi się kilkudziesięciu tancerzy w strojach marynarzy, a ona wjedzie na scenę na niesamowitym sprzęcie.

Będzie bardzo eklektycznie, będzie dużo różnych strojów, do każdej piosenki inny klimat. Nie zawiodę państwa, bo nie będę zapewne zakryta. Już trudno, wyjmę sobie tego sopla z tyłka – mówi Doda.

CZYTAJ TAKŻE: DODA NA SYLWESTROWEJ MOCY PRZEBOJÓW: "NA SCENĘ WYJADĘ NA FANTASTYCZNYM SPRZĘCIE" GWIAZDY SYLWESTROWEGO REJSU PRZEBOJÓW TELEWIZJI POLSAT [WIDEO]

Każdy koncert Dody to wielki show. Wokalistka czasem przebiera się nawet kilka razy podczas jednego wieczoru, a każdy strój jest wyjątkowy. Doda przyznaje, że to ona projektuje większość swoich estradowych kreacji, wymyśla też koncepcję koncertów. Także scenariusz tegorocznego sylwestrowego show oraz kostiumy to w całości pomysł Dody.

Tym się charakteryzują artyści, że potrafią wymyślić coś, co zaskoczy fanów. A inni potrafią ukręcić zegarek albo upiec fantastyczny chleb. Każdy z nas jest inny i to jest dobre. Odpowiadając zatem na pytanie, skąd, nie powiem, że z energii kosmicznej albo kontemplując po turecku w jednym jedynym kościele na świecie na Kostaryce, tylko po prostu siadam, biorę kartkę, zamykam się na chwilę sama z sobą i wymyślam coś niesamowitego – mówi Doda.

Sylwestrowy Rejs Przebojów 31 grudnia na Skwerze Kościuszki w Gdyni. Początek transmisji w telewizji Polsat o godzinie 20:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×