W telewizji same powtórki? Oglądaj filmy online!

W wakacje telewizja serwuje same powtórki. Oglądaj filmy online w Kinie Telemagazynu.

Multimedia

"Latający chłopcy" - Chłopcy z przerażeniem odkrywają, że w kabinie nie ma pilota i maszyna może rozbić się o skały. Na szczęście udaje im się opanować sytuację i bezpiecznie wylądować. Mimo iż zostają okrzyknięci bohaterami, kłopoty dopiero się zaczynają. Okazuje się bowiem, że właścicielem samolotu jest groźny mafioso Angelo Esposito (Tom Sizemore).

"Sekrety" - Film o manipulacji, bezwzględności i wyścigu szczurów. Sandrine i Nathalie okrywają, że odrzucenie stereotypów seksualnych jest groźną bronią, którą wykorzystują do zrobienia kariery w pewnym przedsiębiorstwie bankowym. Na cel swoich praktyk wybierają wysoko postawionych dyrektorów. Kiedy pojawia się Christopher, syn właściciela banku, zasady prowadzonej przez kobiety ryzykownej gry muszą ulec zmianie.

"Pamiętnik Pauli" - Opowieść o 11-letniej dziewczynce, która przeżywa prawdziwie detektywistyczną historię, kiedy próbuje odzyskać zaginiony pamiętnik. Paula, to bardzo mądra dziewczynka, która ze względu na to, że jej rodzina nie ma dla niej zbyt dużo czasu, musi być dużo bardziej samowystarczalna niż inne dzieci w jej wieku. Największym skarbem dziewczyny jest jej dziennik, w którym opisuje romantyczne historie, wytworzone przez jej bujną wyobraźnię. Paula przeżywa koszmar, kiedy okazuje się, że jej pamiętnik został ukradziony.

"Piękno" - Wstrząsający film o skrywanych żądzach, które prowadzą do tragicznego finału. Czterdziestoletni François posiada własną firmę. Ma żonę i dwie córki. Jedną z nich właśnie wydaje za mąż. Na weselu pośród gości dostrzega swojego bratanka, Christiana, przystojnego studenta prawa. Od tej chwili nie może przestać o nim myśleć. Rodzi się obsesja.

"Młodzi duchem" - Film dokumentalny o niezwykłym chórze seniorów z Massachusetts w USA. Young@Heart to wyjątkowy zespół, który w zaskakujący sposób potwierdza znaną maksymę, głoszącą że "Rock’n’Roll will never die". Young@Heart jest chórem złożonym z byłych muzyków, aktorów, a także amatorów, którzy swoją przygodę ze sceną rozpoczęli po… 80-tce (średnia wieku w zespole to 85 lat!). Zarówno wiekiem, jak i żywotnością i spontanicznością przypominają Buena Vista Social Club. Tym co ich różni, to repertuar, w którym znajdują się utwory m. in. Nirvany, Radiohead, Coldplay, Ledd Zeppelin czy Jimmy’ego Hendrixa.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×