Wakacje z "Pytaniem na śniadanie"

"Pytanie na śniadanie" dynamicznie wchodzi w sezon letni.

Multimedia

Dotychczasowi prowadzący w zaskakujących konfiguracjach, nowe, wakacyjne cykle, materiały z ukrytej kamery, videoblogi, relacje z najciekawszych wakacyjnych imprez i wydarzeń, a także nowe twarze porannego programu TVP2...

Do końca czerwca "Pytanie na śniadanie" będzie gościć w domach telewidzów od poniedziałku do soboty. Natomiast już od 6 lipca TVP2 zaprasza na specjalne, wakacyjne wydania popularnego, porannego magazynu. W lipcu i sierpniu "Pytanie na śniadanie" będzie emitowane w każdą sobotę, między godziną 8.00 a 10.20. Widzów czeka sporo niespodzianek.

W kolejne weekendy z widzami spotkają się dotychczasowi gospodarze "Pytania na śniadanie", nie zawsze jednak z typowych dla siebie konfiguracjach. Co wyniknie ze zderzenia charyzmatycznych osobowości Moniki Richardson i Tomasza Kammela? Kto będzie rządził w duecie Ula Chincz - Jacek Rozenek? Jakie jeszcze tandemy prowadzących pojawią się w wakacyjnych wydaniach "Pytania na śniadanie"? Odpowiedź poznamy już w lipcu.

Podobnie jak znaczna część Polaków, również ekipa "Pytania na śniadanie" w lipcu i sierpniu wyruszy w podróże po kraju, odwiedzając najciekawsze miejsca wakacyjnego wypoczynku. Reporterzy "Pytania" będą obecni wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ciekawego. Zabiorą widzów na najważniejsze letnie imprezy i festiwale, zjawią się w miejscach, w których można spotkać gwiazdy, artystów, ciekawych ludzi.

W wakacje "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP2 gościć będzie w soboty, ale gwiazdy, prowadzący i przyjaciele programu będą towarzyszyć widzom przez cały tydzień. W serwisie www.pytanienasniadanie.tvp.pl, a także na Facebooku pojawi się codziennie aktualizowany wideoblog, w ramach którego osoby znane z telewizyjnych ekranów uchylą rąbka tajemnicy i zaproszą internautów w miejsca, gdzie spędzają urlopy, odpoczywają, relaksują się. Co w wolnym czasie czyta Marzena Rogalska? Gdzie tego lata uda się zapalony podróżnik, Łukasz Nowicki? Jaką rolę w życiu Michała Olszańskiego odgrywają kajaki i górskie rowery? Nieznane kulisy wakacyjnego życia gwiazd - już od lipca w specjalnym wideoblogu "Pytania na śniadanie".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×