Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie. Kajra i Sławomir szaleją na scenie! Publikujemy zdjęcia gwiazd z koncertu TVP w Wilnie

3 lipca, w niedzielę, wystartowała "Wakacyjna Trasa Dwójki". Po raz pierwszy trasa przekroczyła granice Polski i zawitała do& Wilna. To właśnie tam na Placu Katedralnym, pod hasłem "Największe przeboje lata", odbył się pierwszy z dziesięciu zaplanowanych wakacyjnych koncertów.

Multimedia

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie- zobacz zdjęcia

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Wilnie - wydarzenie poprowadzili prezenterzy TVP2, gospodarze porannego cyklu "Pytanie na śniadanie" - Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, a towarzyszyli im Izabella Krzan i Norbi.

Magdalena Ogórek nie ma pieniędzy, żeby wysłać córkę na zagraniczne studia. "Koszt poza moim zasięgiem"Zobacz więcej

Na nowoczesnej estradzie plenerowej porwały publiczność do zabawy gwiazdy muzyki rozrywkowej: widowiskowa Daria, Stachursky, Sławomir i Kajra, DJ-ski tercet Komodo, zespoły Classic i Daj to głośniej, Andre, ulubieńcy młodzieży - Karolina Stanisławczyk i Kuba Szmajkowski, a także Stachursky.

Złote krany, marmury i imponujący taras. "Mąż spełnił moje marzenia"Zobacz więcej

Z Włoch do Wilna przyleciała także słynna grupa Ricchi e Poveri. Podczas koncertu widzowie bawili się przy największych hitach, jak: "Miłość w Zakopanem", "Szampan i truskawki", "Ostatni raz zatańczysz ze mną", "Paranoia", "Mama ostrzegała", "Ale Ale Aleksandra", "Acapulco", "Voulez vous dancer" i wiele innych... . Nie zabrakło również muzycznych premier - Sławomir i Kajra po raz pierwszy wykonali swój najnowszy hit. W Wilnie swoją wielką odsłonę miała również widowiskowa oprawa tegorocznej "Wakacyjnej Trasy Dwójki"- dynamiczne platformy, ruchome podesty i multimedialne elementy. Koncert transmitowany był w TVP2 , TVP Polonia oraz TVP Wilno, które we wrześniu skończy 3 lata! Gratulacje!

Zobacz galerię

Autor: AKPA

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Prawy (gość)

    Tak trzymać jestem na tak

    05.07.2022 11:48
  • skawa (gość)

    Ten koncert to porażkaprzedtem prym w disco-polo wiódł Polsat-teraz TVP...tak jak i mizdrzący się prowadzący....totalne dno.

    04.07.2022 16:20
  • kjkj (gość)

    żenada....a czemu realizatorzy nie pokazali Kurskiej pary podrygujacej i tańczącej,jak w Opolu? Czyżby Jacusia w Wilnie nie było?..ale i tak jakos musi wydać te 2 mld. złotych.

    04.07.2022 16:17
  • Mk (gość)

    Tvp promuje disco polo tego nje ds sue sluchac.

    04.07.2022 11:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×