Wakacyjna Trasa Dwójki startuje w Wilnie!

Nie ma drugiej takiej trasy koncertowej w Polsce! Ponad setka artystów, tysiące przejechanych kilometrów, muzyczne przystanki w całej Polsce i nie tylko oraz największe światowe hity! Wakacyjna Trasa Dwójki powraca – przebojowa, gwiazdorska, tętniąca gorącymi rytmami lata. Start już 3 lipca w Wilnie!

Multimedia

Wakacyjna Trasa Dwójki w Wilnie – „Największe przeboje lata” w niedzielę, 3 lipca, godz. 20.00 w TVP2

„Wakacyjna Trasa Dwójki” powraca z pokładami nowej energii i bogactwem niespodzianek. A przede wszystkim z gwiazdami, które jak nikt inny potrafią porwać publiczność do szalonej zabawy przy najgorętszych – polskich i światowych – przebojach!

Już w 3 lipca w Wilnie pod hasłem „Największe przeboje lata” odbędzie się pierwszy z dziesięciu planowanych koncertów! Na scenie: Daria, czyli dziewczyna, która przebojem wdarła się na szczyty radiowych list przebojów, obdarzony prawdziwie włoskim temperamentem zespół Ricchi e Poveri, który do Wilna przyleci wprost ze słonecznej Italii, najlepszy showman wśród wokalistów – Sławomir, geniusze konsolety, czyli DJ-ski tercet Komodo, formacje Classic i Daj to głośniej, Andre, przebojowa młodzież – Karolina Stanisławczyk i Kuba Szmajkowski, a także typ niepokorny, czyli Stachursky.

Anna Popek od lat zachwyca figurą! Czas się dla niej zatrzymał? Tak kiedyś wyglądała gwiazda TVPZobacz więcej

Usłyszymy największe przeboje lata i hity, które podbiły polskie i światowe listy przebojów. Wśród nich takie szlagiery jak Miłość w Zakopanem, Ostatni raz zatańczysz ze mną, Paranoia, Mama ostrzegała, Acapulco, Voulez vous dancer i wiele innych... To także właśnie w Wilnie Sławomir po raz pierwszy – absolutnie premierowo – wykona swój najnowszy hit!

Imprezę poprowadzą: Małgosia Tomaszewska i Olek Sikora, a towarzyszyć im będzie zgrany tandem w składzie: Izabella Krzan i Norbi.

W Winie swoją wielką odsłonę będzie miała również widowiskowa oprawa tegorocznej Wakacyjnej Trasy Dwójki. Tym razem scena zamieni się w spektakularny gramofon. Dynamiczne platformy, ruchome podesty i multimedialne elementy stworzą wyjątkowe tło dla tego porywającego widowiska tętniącego tańcem i muzyką.

Nie zawiodą się także ci, którzy czekają na – towarzyszące Trasie – interaktywne konkursy i zabawy dla widzów. Będzie okazja, aby pozdrowić bliskich, podzielić się rodzinnymi zdjęciami lub przesłać krótkie filmiki z wakacji. Dla widzów i publiczności przygotowano koszulki z autografami gwiazd, atrakcyjne gadżety, a także wakacyjny konkurs, w którym będzie można wygrać samochód osobowy Fiat 500!

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora razem od 3 lat! Tak zaczęła się ich wspólna przygodaZobacz więcej

A wszystko to pod hasłem „Lato, muzyka, zabawa”, które od samego początku nadaje rytm i ton Wakacyjnej Trasie Dwójki!

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×