wakacyjna trasa dwójki

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Stalowej Woli. Boys, Masters i wielu innych artystów. Wielkie szaleństwo z gwiazdami disco polo

To kolejne wyjątkowe wydarzenie z cyklu Wakacyjnej Trasy Dwójki 2022. Tym razem grono uwielbianych artystów zawitało do Stalowej Woli. To właśnie tam rozgrzali widzów dzięki największych hitom disco polo. Boys, Masters, Milano, Andre, Czadoman, Shazza i wielu innych wykonawców pojawiło się na scenie. Zobaczcie relację z tego ekscytującego koncertu!

24.07.2022Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 we Włocławku. Justyna Steczkowska i Don Vasyl na scenie. Anna Popek dała czadu!

Nie ma drugiej takiej trasy koncertowej w Polsce. Znani i lubiani artyści, tysiące przejechanych kilometrów, muzyczne przystanki i największe hity. Na telewidzów i publiczność "Wakacyjnej Trasy Dwójki" czeka aż dziesięć przebojowych koncertów. Tym razem muzycznym przystankiem był Włocławek, który roztańczył się w rytm romskich przebojów! Zobaczcie zdjęcia.

18.07.2022Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

"Wakacyjna Trasa Dwójki". Odmieniony Rafał Brzozowski szaleje z przyjaciółmi na plaży! Tak obecnie wygląda gwiazdor TVP

Telewizja Polska obecnie realizuje pracę związane z nowym spotem "Wakacyjnej Trasy Dwójki", która ma mieć swój początek już 3 lipca. Na planie produkcji, w plażowych kreacjach pojawiły się największe gwiazdy TVP. Nie zabrakło również muzycznych szaleństw na scenie. Na szczególną uwagę zasługuje nowy image Rafała Brzozowskiego, który radykalnie zmienił swój wygląd. Zobaczcie, jak bardzo zmienił się gwiazdor TVP.

08.06.2022Wakacyjna Trasa Dwójki

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×