walentynki w tv

"Królewna Śnieżka nad jeziorem". Bajkowe Walentynki na antenie Romance TV! Czas na maraton z filmami o miłości!

W lutym, miesiącu miłości i namiętności, kanał Romance TV przygotował specjalną ramówkę z okazji Walentynek. Nie tylko zakochane pary, ale wszyscy widzowie marzący o wielkim i spełnionym uczuciu, będą mogli obejrzeć przepiękne filmy z pozytywnym, miłosnym przesłaniem. Sta-cja zaprasza na całodniowe maratony filmowe przed oraz w same Walentynki. Niedziela 13 lutego i poniedziałek 14 lutego zapowiadają się prawdziwie magicznie!

18.01.2022Królewna Śnieżka nad jeziorem

"Pary". Niemiecki hit w Romance TV. Powstanie polska wersja! Kto w obsadzie? [ZDJĘCIA]

14 lutego Romance TV zaplanował specjalne pasmo programowe, w którym widzowie obejrzą premierowo „Pary” – serię filmów krótkometrażowych, zaprezentowanych na zeszłorocznym festiwalu Berlinale. W każdym z odcinków produkcji TV ARTE przedstawiona jest historia jednej pary, która spotyka się na kozetce u terapeuty. Seria ta, emitowana będzie przez cały dzień 14 lutego. Kolejne odsłony serii widzowie obejrzą w Dzień Kobiet, 8 marca.

14.02.2017Pary

Walentynki w TV. Til Schweiger i jego problemy z kobietami, czyli miesiąc zakochanych w Romance TV [ZDJĘCIA]

Luty, czyli miesiąc zakochanych, to szczególny czas w Romance TV. Świętujemy nie tylko w Walentynki, ale przez całe 28 dni. Widzowie już 1 lutego zobaczą premierowo adaptację powieści „Rosamunde Pilcher: Anioł Stróż”. Zaś 14 lutego pokażemy premierę filmu „Kwieciste marzenia” oraz wyjątkowy cykl „Miłość lekarstwem na wszystko – zakochane Walentynki w Romance TV”, w którym pokaże nowy format – „Pary”.

27.01.2017Walentynki w TV

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×