"Walentynki z Polsatem". Beata Kozidrak, Michał Wiśniewski, Sławomir Michał Szpak i inni zaśpiewają w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku

Telewizja Polsat zaprasza na święto miłości – czyli wyjątkowy koncert "Walentynki z Polsatem" w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku. Na żywo zaśpiewają m.in. Beata Kozidrak, Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska, Michał Szpak, Anna Wyszkoni, Eleni, Sławomir, Golec uOrkiestra czy Michał Wiśniewski.

Multimedia

"Walentynki z Polsatem" – transmisja koncertu w niedzielę, 14 lutego, o godzinie 20:00 w Telewizji Polsat

Walentynki to święto miłości! Celebrujmy ten dzień razem z Telewizją Polsat. Jaka jest nasza propozycja? Wspólne gotowanie, następnie romantyczna kolacja w blasku świec… Jeżeli nie macie pomysłu na walentynkowe menu, z pomocą przychodzi Ewa Wachowicz. Już 12 lutego, w piątek o godzinie 19:00 na profilu Instagram Polsatu zapraszamy na live z Ewą, która zaprezentuje dla Was dania na tę wyjątkową okazję. Dlatego nie ma wymówek! Wy zadbajcie o pełną miłości atmosferę, a Polsat zajmie się wyjątkową oprawą muzyczną. Bo nie ma lepszego sposobu by wyrazić swoje uczucia, jak poprzez muzykę.

Walentynkowy romantyczny pocałunek jak z filmu? Tylko w deszczu! Zobacz więcej

Ze sceny Opery i Filharmonii Podlaskiej, specjalnie dla widzów Polsatu, ulubieni artyści zaśpiewają na żywo największe przeboje i covery miłosne. Usłyszymy hymn na cześć miłości „The Power of love” w interpretacji Michała Szpaka, Grzegorz Markowski w duecie z córką Patrycją, zaśpiewa jeden z największych hitów, balladę „Niewiele Ci mogę dać”, Beata Kozidrak "zbudzi krew" – „Tą samą chwilą”, Eleni sprawi, że zatracicie się w „Miłości jak w winie” a Anna Wyszkoni sprawdzi„Czy ten pan i pani” są w sobie wciąż zakochani. „A wszystko to bo ciebie kocham”… jak zaśpiewa dla nas Michał Wiśniewski! Będę z nami także Golec uOrkiestra, Paulla oraz zespół Farba. Artystom będzie towarzyszyć Orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia. Koncert poprowadzą Wiktoria Gąsiewska i Jurek Mielewski.

Miłosna atmosfera zapanuje również na FB telewizji Polsat, na którym już 10 lutego wystartuje konkurs walentynkowy. Wystarczy wysłać nam zdjęcie i opisać swoją historię miłosną. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 5 zwycięzców, których nagrodzimy niespodziankami. Konkurs będzie trwał od 10 do 14 lutego włącznie. Szczegóły dostępne są na profilu Facebook Polsatu.

Zobacz galerię

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek województwa Podlaskiego Artur Kosicki.

Komentarze

Skomentuj
 • Ja (gość)

  Najważniejsze,że będzie Beata Kozidrak i Michał Szpak! Uwielbiam!!!

  13.02.2021 18:17
 • Km (gość)

  Będziemy oglądać. Sami fajni muzycy. I nasz ulubieniec Michał Szpak 👍

  13.02.2021 14:44
 • Km (gość)

  Super. Będziemy oglądać. Najważniejsze, że będzie Michał Szpak 💪

  09.02.2021 17:08
 • na plus jest to, że zapowiada się koncert bez disco polo (gość)

  Szkoda tylko, że chyba bez Stefano Terrazzino. Był na Sylwestrze Polsatu więc mógłby być i tutaj tym bardziej, że włoska muzyka jest idealna na Walentynki. Można by dać wreszcie Stefano pośpiewać jego własne piosenki. Np. te z jego debiutanckiej płyty m.in. romantyczną Sei la mia ombra. :) No chyba, że to koncert na żywo, a Stef gra np. wtedy spektakl...

  09.02.2021 16:37
 • Kaja (gość)

  Szczerze 100 razy bardziej wolę jechać do Leszna na lot do aerotunelu niż siedzieć przed tv i oglądać koncert. Już mam dość ciągłego siedzenia w domu.

  09.02.2021 11:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×