"Walentynkowy Koncert Życzeń". Agnieszka Włodarczyk eksponuje ciążowe krągłości na scenie. Wygląda obłędnie!

Agnieszka Włodarczyk wzięła udział w "Walentynkowym Koncercie Życzeń" TVP. To jej pierwszy duży występ w telewizji odkąd ogłosiła, że jest w ciąży. Aktorka na scenie Teatrze Wielkim w Łodzi wystąpiła w dwóch kreacjach. W każdej prezentuje się obłędnie!

Multimedia

Agnieszka Włodarczyk eksponuje ciążowe krągłości podczas "Walentynkowego Koncertu Życzeń"

Agnieszka Włodarczyk to jedna z gwiazd, która wzięła udział w walentynkowym koncercie TVP w Teatrze Wielkim w Łodzi. Wydarzenie będzie można obejrzeć na antenie Dwójki już w najbliższą sobotę, 13 lutego.

Agnieszka Włodarczyk wróciła do Polski tylko ze względu na ciążę? Wizytę u lekarza w Indonezji zapamięta na długoZobacz więcej

Wiadomo, że aktorka zaprezentuje się widzom w dwóch błyszczących stylizacjach. Gwiazda, która w styczniu br. poinformowała, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka w obu wygląda zjawiskowo. Spójrzcie tylko na zdjęcia.

Zobacz galerię

Agnieszka Włodarczyk i jej partner triathlonista Robert Karaś na razie nie zdradzili, kiedy ich pociecha przyjdzie na świat. Przyszła mama chętnie dzieli się jednak z fanami w mediach społecznościowych tym wyjątkowym czasem, relacjonując jak wygląda jej codzienność w kolejnych tygodniach ciąży.

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Y (gość)

    Karma

    14.02.2021 15:45
  • Sprawiedliwy (gość)

    I teraz jakaś lalunia powinna jej odbić faceta...karma wraca.

    13.02.2021 14:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×