walentynkowy koncert życzeń

Walentynki 2022 w TV. TVP 2 pokaże dwa walentynkowe koncerty! Piosenki o miłości zaśpiewają Zenek Martyniuk, Masters oraz Joanna Moro!

Walentynki 2022 już za pasem! Z okazji Walentynek w telewizyjnej Dwójce szykuje się prawdziwa eksplozja miłości! Już w sobotę 12 lutego o godz. 20.00 na antenie TVP2 porywające widowisko muzyczne „Walentynki z królami disco” zrealizowane w krakowskiej Tauron Arenie. Z kolei w poniedziałek 14 lutego widzowie Dwójki będą mieli okazję rozkochać się w „Walentynkowym Koncercie Życzeń” z udziałem śpiewających gwiazd. Początek o godz. 21:40.

03.02.2022Walentynki 2022

Przeczytaj także:

"Walentynki z Polsatem". Seksowna Wiktoria Gąsiewska w czerwieni skradła show! Kto jeszcze brylował na ściance w święto zakochanych?

Za nami wyjątkowy koncert "Walentynki z Polsatem". Na wydarzeniu pojawiło się mnóstwo gwiazd. Show skradła seksowna Wiktoria Gąsiewska w czerwieni. Fotoreporterom do zdjęć chętnie pozowali również Kajra i Sławomir, Michał Wiśniewski, Michał Szpak i Beata Kozidrak. Kto jeszcze brylował na ściance w święto zakochanych?

15.02.2021Walentynki 2021

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×