Walka Adamek - Kassi [GDZIE OBEJRZEĆ? TRANSMISJA NA ŻYWO]

W sobotę 18 listopada podczas gali bokserskiej w Częstochowie Tomasz Adamek skrzyżuje rękawice z Fredem Kassim. Gdzie obejrzeć walkę Adamek - Kassi? Kiedy rozpocznie się transmisja z gali?

Multimedia

Tomasz Adamek nie zamierza schodzić z pięściarskiego ringu. "Górala" w akcji zobaczymy w sobotę 18 listopada na gali Noc Wojowników w Częstochowie. Jego rywalem będzie pochodzący z Kamerunu Fred Kassi.

Kassi walczył do tej pory 24 razy. 18 razy schodził z ringu w roli zwycięzcy, a 10 z tych walk kończył przed czasem. Ostatnią walkę Adamek stoczył w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie. Po dziesięciu rundach pokonał wówczas na punkty Solomona Haumono. Wcześniej natomiast poległ w starciu z Ericem Moliną, wygrał z Przemysławem Saletą, a także poległ w pojedynkach z Arturem Szpilką i Wiaczesławem Głazkowem.

Zobacz galerię

Adamek do tej pory stoczył 56 walk. Wygrał 51 z nich, w tym 30 przez nokaut. W pięciu natomiast musiał uznać wyższość rywali. Walkę Adamek - Kassi będzie można oglądać w otwartym Polsacie. Podczas gali w Częstochowie pokaże się również m.in. Adam Balski - jeden z najbardziej perspektywicznych pięściarzy w kraju. Kolejny zawodowy pojedynek stoczy także Robert Parzęczewski.

Gala Boksu zawodowego w Częstochowie

Sobota, 18 listopada 2017, godz. 18:00
Transmisja na żywo: Polsat Sport

Walka Tomasz Adamek - Fred Kassi
Sobota, 18 listopada 2017, godz. 22:05
Transmisja na żywo: Polsat i Polsat Sport

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×