Walki zwierząt

Przeczytaj także:

"Ratownicy z indyjskiej dżungli". Opowieść o ludziach, którzy walczą o dobro zwierząt. Gdzie oglądać?

Indie, kolebka wspaniałych cywilizacji, kraj niezliczonej liczby zabytków, który zadziwia głęboką duchowością i mistycyzmem swoich tradycji. Jednocześnie, to kraj ciągnących się kilometrami slumsów, z wieloma problemami ekologicznymi i demograficznymi. W programie "Ratownicy z indyjskiej dżungli" zobaczymy, jak dba się tam o dobro zwierząt.

22.01.2020Ratownicy z indyjskiej dżungli

"Wielka egipska wyprawa". Joseph Fiennes w starciu z wężami, mumiami i… legendą kuzyna-odkrywcy!

Największy współczesny odkrywca, sir Ranulph Fiennes w 50. rocznicę swojej słynnej wyprawy do źródeł Nilu postanowił ponownie przebyć tę trasę. Tym razem zabiera na nią swojego kuzyna Josepha Fiennesa, aktora znanego z "Opowieści podręcznej" czy "Zakochanego Szekspira". Czy hollywoodzki aktor odnajdzie w sobie ducha odkrywcy i poradzi sobie w starciu z niebezpieczeństwami, jakie niesie ze sobą pustynia? Oglądajcie "Wielką egipską wyprawę"!

30.03.2019Wielka egipska wyprawa

"Najdziksza wyspa świata". Poznajcie mieszkańców Georgii Południowej! Kiedyś ich zabraknie?

Wkrótce po tym, jak została odkryta, stała się miejscem zagłady żyjących tu zwierząt. Ludzie, powodowani chęcią zarobku, przyjeżdżali tu, by polować na najrzadsze gatunki. Dziś brytyjska Georgia Południowa jest już chroniona i słynie z największego zagęszczenia dzikich zwierząt na Ziemi. Poznajcie jej mieszkańców w dokumencie "Najdziksza wyspa świata".

26.03.2019Najdziksza wyspa świata

FOX Play i National Geographic Play w Polsce! Dwa nowe serwisy VOD pokażą największe serialowe hity online! Jak oglądać? [CENA, DOSTĘPNOŚĆ]

Przedstawiciele spółki FOX Networks Group (FNG) Europe and Africa ogłosili wprowadzenie usług FOX Play i National Geographic Play na polski rynek. Oznacza to, że największe serialowe hity kanału FOX takie jak "The Walking Dead", „Legion”, „Kości” czy „American Horror Story” będzie można oglądać w Polsce online. Jak to zrobić? Sprawdźcie!

02.10.2018The Walking Dead

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×