"Wariat". Emma Stone i Jonah Hill w teaserze nowego serialu! Kiery premiera? [ZWIASTUN+DATA PREMIERY+FABUŁA]

Netflix wypuszcza nowy miniserial! Serwis ujawnił pierwszy zwiastun oraz datę premiery "Wariata" - czarnej komedii, w której wystąpią Emma Stone oraz Jonah Hill. Kiedy premiera serialu?

Multimedia

Netflix upublicznił wczoraj pierwszy teaser nowego serialu. Co ciekawe, serwis wykupił prawa do produkcji już w 2016 roku, jednak premiera "Wariata" odbędzie się dopiero w tym roku - nowy miniserial trafi na ekrany 21 września!

"Wariat" to netfliksowa wersja norweskiej produkcji z 2014 roku, stworzonej przez Håkona Basta Mossigego. Skandynawska wersja opowiada o pacjencie szpitala psychiatrycznego, który żyje w świecie wyobraźni. Serial Netflixa ma z kolei koncentrować się na historii dwójki nieznajomych, których połączył nie do końca udany test leków. Gwiazdami nowego serialu Netflixa będą Emma Stone i Jonah Hill. Oprócz nich wystąpią jeszcze Julia Garner, Jemima Kirke, Sally Field, Sonoya Mizuno Annihilation i Justin Theroux, który według nieoficjalnych informacji wcieli się w postać ekscentrycznego lekarza i alkoholika, Jamesa Mantleray'a.

Znamy już pierwszy zwiastun, w którym widać Emmę Stone i Jonah Hilla siedzących naprzeciwko siebie przy stole. - Wystarczy tylko poznać strukturę ludzkiego umysłu, by zrozumieć, że wszystko można w sobie zmienić - głosi hasło reklamujące nowy serial.

Nieznajomi i nieudany test leku, czyli Emma Stone i Jonah Hill w nowym serialu NetflixaZobacz więcej

O serialu "Wariat"

Annie Landsberg (Emma Stone) nie może zaznać spokoju przez nieudane relacje z matką i siostrą. Z kolei Owen Milgrim (Jonah Hill), syn zamożnych nowojorskich przemysłowców, przez całe życie zmaga się z domniemaną schizofrenią, co do której lekarze nie są w stanie postawić ostatecznej diagnozy. Oboje dają się skusić wizją radykalnego leczenia farmakologicznego. Dr James K. Mantleray twierdzi, że może naprawić wszystko - uleczyć chorobę psychiczną i złamane serce. Annie, Owen i dziesięcioro innych nieznajomych trafia do Neberdine Pharmaceutical and Biotech na trzydniową terapię, która ma bez żadnych komplikacji i efektów ubocznych rozwiązać wszystkie ich problemy - na stałe.

Zwiastun serialu "Wariat"

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×