"Wariat". Netflix publikuje nowy zwiastun serialu z Emmą Stone i Jonah Hillem! Jaki będzie "Maniac"? [POLSKI ZWIASTUN]

Serial "Wariat" dzieje się w świecie, który przypomina ten nasz, i w czasie, który przypomina ten obecny. Netflix opublikował nowy, pełny zwiastun produkcji, w której główne role grają Emma Stone i Jonah Hill. Zobacz wideo!

Multimedia

"Wariat" (org. "Maniac") opowiada historię Annie Landsberg (Emma Stone) i Owena Milgrima (Jonah Hill) — dwójki nieznajomych, których łączy udział w ostatnich etapach tajemniczego badania klinicznego. Każde z nich trafia do niego z innych powodów. Annie to pozbawiona celu i chęci do życia dziewczyna, która zadręcza się zepsutymi relacjami z matką i siostrą.

Emma Stone i Jonah Hill w teaserze nowego serialu! [ZWIASTUN+FABUŁA]Zobacz więcej

Owen, piąty syn bogatego nowojorskiego przemysłowca, przez całe życie zmaga się ze schizofrenią, choć nie do końca wiadomo, czy to właśnie ta choroba. Obydwoje nie są zadowoleni ze swojego życia, dlatego z radością przyjmują wiadomość o nowym, radykalnym leczeniu farmaceutycznym, które może zlikwidować każdy psychiczny problem, czy to chorobę, czy zawód miłosny.

Dr James K. Mantleray (Justin Theroux), wynalazca cudownych tabletek, zwabia naszych bohaterów i dziesięć innych osób do siedziby firmy Neberdine Pharmaceutical and Biotech. Po trzech dniach przyjmowania leków mają opuścić jej mury całkowicie wyleczeni — bez efektów ubocznych, powikłań i nawrotów. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem.

Kilkadziesiąt produkcji zniknęło z biblioteki serwisu. Jakich tytułów już nie obejrzymy? [LISTA USUNIĘTYCH]Zobacz więcej

Twórcą serialu "Wariat" jest Patrick Somerville. Reżyseruje Cary Joji Fukunaga. Premiera zaplanowana jest na 21 września 2018 r. Zobacz nowy, polski zwiastun "Maniac"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×