"Warrior nun". Agnieszka Smoczyńska wyreżyseruje nowy horror dla Netfliksa! Co już wiadomo?

Agnieszka Smoczyńska będzie reżyserską dwóch odcinków nowego serialu Netfliksa! Chodzi o hiszpański horror pt. "Warrior nun". Sprawdź szczegóły!

Multimedia

W Hiszpanii ma powstać nowy horror Netfliksa, "Warrior nun". W produkcję tego 10-odcinkowego serialu zaangażowana jest Agnieszka Smoczyńska, która ma wyreżyserować dwa odcinki tej serii. Polka miała już okazję współpracować z amerykańskim serwisem streamingowym przy okazji "1983". Jak widać jej praca została doceniona.

Joanna Kulig zagra główną rolę w nowym serialu Netflixa! Wyreżyseruje go laureat Oscara!Zobacz więcej

"Warrior nun" ma być adaptacją komiksów Bena Dunna i opowiadać historię młodej dziewczyny, która nagle budzi się w kostnicy i zostaje obdarzona nadludzkimi mocami. Okazuje się, że jest ona członkinią pradawnego zakonu, którego celem jest walka z demonami. Na drodze zakonnicy szybko stają bardzo potężne siły, zarówno złe, jak i dobre, które próbują przejąć nad nią kontrolę.

W roli głównej obsadzona została młoda portugalska aktorka, 21-letnia Alba Baptista. Producentem wykonawczym serii jest Simon Barry. Produkcja jest obecnie w fazie zdjęć. Dokładna data premiery serialu nie jest jeszcze znana.

Beyoncé w Netfliksie! Zobacz, jak wyglądają kulisy festiwalu Coachella!Zobacz więcej

Zobacz galerię

TOP5 seriali Netfliksa

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×