"Warsaw Shore" 15.12.2013: Duża Ania opuści dom Ekipy z Warszawy!

Zobacz, co się wydarzy w kolejnym odcinku "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy", który już w najbliższą niedzielę 15.12.2013 w MTV.

Multimedia

To będzie odcinek pełen emocji. Zacznie się od wspólnego kibicowania polskiej reprezentacji. Paweł i Mariusz poderwą dwie Brazylijki i wyjdą z nimi z baru zostawiając resztę ekipy. I choć atmosfera na meczu będzie iście braterska, duża Ania postanowi opuścić dom. Zaskoczeni tą decyzją, pozostali ekipowicze postanowią walczyć z ponurym nastrojem wybierając się na gokarty i bungee, choć nie wszyscy zdecydują się skoczyć. Wpadną też na otwarcie salonu tatuażu Radka Majdana, a potem do baru karaoke.

CZYTAJ TAKŻE: "EKIPA Z WARSZAWY" 1.12.2013, ODC. 4: RADEK MAJDAM W DOMU WARSAW SHORE! :PLAYBOY" NIE CHCE ROZBIERANYCH SESJI UCZESTNICZEK "WARSAW SHORE"

Tam Mariusz będzie próbował zdobyć względy Elizy, czym pokrzyżuje plany Pawła. Chłopak będzie miał kolejnego rywala. Z kolei Trybson da popis umiejętności wokalnych. Po powrocie do domu, dojdzie do ostrej bójki - ucierpią włosy i paznokcie…

Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy w MTV w każdą niedzielę o 23:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×