"Warsaw Shore". Alan Kwieciński oświadczył się ukochanej! W końcu się ustatkuje?

Znany widzom "Warsaw Shore" Alan Kwieciński oświadczył się swojej ukochanej. Wkrótce zostanie też ojcem. Czy to oznacza, że zawodnik MMA postanowił w końcu się ustatkować?

Multimedia

Alan z "Warsaw Shore" zaręczony!

Alan Kwieciński dał się poznać szerszemu gronu widzów biorąc udział w programie "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Jakiś czas temu brał też udział w Fame MMA 6, gdzie został pokonany przez Arkadiusza Tańculę, czyli popularnego Ryżego z serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Pochwalił się także, że wkrótce zostanie ojcem.

Alan Kwieciński zostanie ojcem! Członkowie "Ekipy z Warszawy" gratulują!Zobacz więcej

Na rodzicielstwie jednak nie koniec. Alan postanowił pójść o krok dalej i oświadczył się swojej ukochanej. Do oświadczyn doszło w jednej z zakopiańskich restauracji. Dagmara powiedziała "TAK", a to oznacza, że niedługo możemy spodziewać się wesela!

Chociaż zachodzisz mi za skórę co chwile lecz przy Tobie wydoroślalem, mam sens życia i motywacje nosisz pod sercem. Zrobiłem Kolejny krok do przodu.

INSTA https://www.instagram.com/p/CDE53LHJR5U/

Pod opublikowanym w mediach społecznościowych zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Alan i Dagmara zdradzili także, jaką płeć ma dziecko, którego się spodziewają - będą mieli córeczkę.

Nowa data premiery 13. sezonu ogłoszona. Do ekipy dołączyły dwie osoby!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×