"Warsaw Shore". Alan Kwieciński położył psa na grillu! W komentarzach rozpętała się burza

Alan Kwieciński z "Warsaw Shore" znalazł się pod ostrzałem krytyki. Internauci oskarżają go o znęcanie się nad zwierzęciem. Dlaczego? Łaknący sławy celebryta dla "żartu" położył przerażonego psa na grillu. W mediach społecznościowych rozpętała się burza.

Multimedia

Alan Kwieciński położył psa na grillu! W komentarzach burza

Alan Kwieciński to jeden z najbardziej rozpoznawalnych uczestników programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Celebryta postanowił przypomnieć o sobie w miniony weekend, kiedy to w ramach "żartu" postanowił położyć przerażonego pieska rasy chihuahua na grillu.

Dzisiaj, proszę Państwa, serwujemy na grillu… Pulpet z rożna - powiedział wyraźnie rozbawiony Alan.

Alan podzielił się smutną wiadomością. "Straciliśmy drugie dzieciątko"Zobacz więcej

Na reakcje internautów nie trzeba było długo czekać. Alan z "Warsaw Shore" mierzy się teraz z ostrą krytyką w komentarzach. Niektórzy zgłaszają teraz jego profil wskazując na znęcania się nad zwierzęciem.

Powinieneś razem z tą swoją pseudo celebrytką ponieść konsekwencje znęcania się nad psiakiem ! A Instagram powinien Wam zablokować konta!

Lubisz się znęcać nad psem? Bawi cię to?

Profil zgłoszony za znęcanie się nad zwierzętami. Jakim trzeba być potworem żeby tak straszyć biednego psa?! - to tylko niektóre z komentarzy, jakie pojawiły się na profilu Alana na Instagramie.

Alan chyba nie spodziewał się, że jego nagranie wywoła takie zamieszanie. Kwieciński już próbuje się tłumaczyć, że był to tylko żart, a pieskowi nic się nie stało.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×