"Warsaw Shore". Alan Kwieciński zostanie ojcem! Członkowie "Ekipy z Warszawy" gratulują!

Już wkrótce na świecie pojawi się kolejne dziecko "Warsaw Shore". Po dzieciach Trybsonów oraz ciężarnej Joli Mróz przyszedł czas na... Alana Kwiecińskiego! Alan, który jak zwykle jest w formie, potwierdził, że zostanie ojcem!

Multimedia

Alan Kwieciński w ostatnich dniach brał udział w Fame MMA 6, gdzie został pokonany przez Arkadiusza Tańculę, czyli popularnego Ryżego z serialu "Lombard. Życie pod zastaw", jednak były uczestnik programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" musi się teraz przygotowywać do zupełnie nowych obowiązków!

Alanik potwierdził, że zostanie ojcem! Fighter napisał na swoim Instagramie:

Wiem że kurz jeszcze po sobocie nie opadł i długo nie opadnie. Przegrałem z samym sobą, nie dałem rady psychicznie. Za duża presja. Przegrałem walkę ale wygrałem cos dużo ważniejszego, BEDE TATĄ. To jest dla mnie najważniejsze. Teraz chce stworzyć kochana rodzine i to się dla mnie liczy. Dużo w mojej głowie się skumulowalo i nie potrafiłem sobie tego ułożyć. Przyjmuje to na klatę. Wiem że mam dużo większe umiejętności ale nie potrafiłem przenieść tego do klatki. Teraz muszę odpocząć ,wszystko sobie poukładać . Chce bardzo by doszło do rewanżu. Zrobię wszystko by następny razem to moja ręka przed czasem poszla w górę. Dziękuję za te wiadomość które od Was dostelm oczywiście te dobre, tych złych nie biorę do głowy. Dajcie mi trochę czasu . Wrócę i Wam udowodnie że stać mnie na dużo więcej. A teraz za sobotę Was Przepraszam . Dziękuję @filipbatkowski i @norbert.daszkiewicz za narożnik za to że byliście ze mna. Całemu @wcapro za możliwość trenowania w najlepszym klubie.

Jola Mróz jest w ciąży! Gwiazda MTV tłumaczy, dlaczego będzie samotną matką!Zobacz więcej

Ciążą partnerki Kwiecińskiego już są zachwyceni inni uczestnicy "Warsaw Shore". Mała Ania napisała O Boże gratuluje ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️, ciężarna Jola Mróz dodała Ojaaaa gratulacje 😘🤗 będziemy mieli ten sam rocznik bardzo się cieszę i życzę zdrowia dla mamusi 😃, Stifler napisał WOW Tata Alanik!! 👶, Pedro dodał Wow 🤩 gratulacje!. 😁, a Eliza skomentowała zdjęcie słowami W końcu się doczekałam tego zdjęcia 🤰❤️ Kochaniii❣️. My również gratulujemy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×