"Warsaw Shore". Alan podzielił się smutną wiadomością. "Straciliśmy drugie dzieciątko"

Alan Kwieciński z "Warsaw Shore" podzielił się z fanami smutną wiadomością. Jego ukochana po raz drugi poroniła. "Straciliśmy drugie dzieciątko".

Multimedia

Ukochana Alana z "Warsaw Shore" poroniła

Jakiś czas temu Alan Kwieciński z "Warsaw Shore" podzielił się z fanami informacją o zaręczynach z ukochaną. Wówczas wiadomo było, że para spodziewa się dziecka. Przy okazji informacji o zaręczynach zdradzili także, że na świecie pojawi się córeczka.

Niestety, uczestnik programu MTV przekazał smutną informację. Razem z ukochaną stracili dziecko, na które tak bardzo czekali. Alan zaznaczył także, że to już drugi raz, kiedy Dagmara poroniła.

Alan Kwieciński oświadczył się ukochanej! W końcu się ustatkuje?Zobacz więcej

Pamiętam jak by to było wczoraj gdy ogłosiłem nowine że będę Tata. Nie jest łatwo o Tym pisać. Najpierw straciliśmy jedno, walczyliśmy o drugie. Dłużej nie mogliśmy czekać i chcemy z Wami podzielić się tą smutną wiadomością że w ubiegłym tygodniu straciliśmy drugie dzieciątko. Mocny cios od życia bo w końcu nic ani nikt tak mocno nie bije jak właśnie życie. Robiliśmy wszystko co w naszej mocny, lecz się nie udało.

Alan poprosił jednocześnie o uszanowanie prywatności Dagmary i nie dopytywanie o szczegóły. On i jego narzeczona bardzo przeżywają utratę dziecka.

Mocna rysa nie tylko na mojej psychice ale bardzo duża u @musial.beauty_dagmara . Wiec prosił bym byście nie zadawali pytań typu "a czemu" "a co stalo"? Jedno jest pewne jesteśmy silni i razem pokonamy wszystko. Ciężko mi jest się skupić ostatnio na czym kolwiek jeśli życie rzuca Ci takie kłody pod nogi. To co przeżyła Daga , nikomu nie życzę nawet najgorszemu wrogowi. Życie toczy się dalej a czas leczy rany. Dajcie nie mi a dla DAGI dużo wsparcia i Energii bo jej teraz potrzebuje. Pamiętaj Skarbie @musial.beauty_dagmara razem damy rade. Próbujemy Dalej;****

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • SsMengele (gość)

  No i dobrze. Podludzie nie powinni się rozmnażać.

  09.09.2021 02:36
 • Qwerty (gość)

  Jakieś imie, PESEL, to "dziecko" miało?

  18.01.2021 07:34
 • Wielki zenonb (gość)

  Stoi mi pala znowu nosz kurwa znwou otym pomyslalam

  05.08.2020 01:53
 • SZATAN 666 (gość)

  SZATAN ZEBRAL ZNIWO ZA SLAWE.... BEZDUSZNE KREATURY.

  05.08.2020 00:16
 • Fame (gość)

  Dla fame'u każdy neews dobry!

  04.08.2020 21:03
 • Justyna (gość)

  Jak się chla tyle lat to niestety takie są efekty, organizm Ci właśnie dziękuje

  04.08.2020 20:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×