"Warsaw Shore". Andzia z "Ekipy z Warszawy" zarażona koronawirusem? Hejtujący Internauci życzą jej śmierci!

Anna Papierz, czyli Andzia z programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy", twierdzi, że jest zarażona koronawirusem! Gwiazda MTV napisała o tym w swoim mediach społecznościowych, a zamiast słów wsparcia otrzymała... falę hejtu oraz życzenia śmierci od Internautów!

Multimedia

Anna Papierz tylko na moment zagościła w szeregach "Warsaw Shore", ale trudno zapomnieć charyzmatycznej uczestniczki show MTV. W ostatnich dniach Andzia przypomniała o sobie, a wszystko za sprawą koronawirusa!

Celebrytka jest przekonana, że podczas pracy w austriackim Ischgl zaraziła się koronawirusem! Barman, z którym pracowała, jest potwierdzonym nosicielem wirusa. Jak Andzia przyznała w rozmowie z Pudelkiem, jej również w Austrii wykonano test, który miał wynik pozytywny, jednak dokumentacja medyczna nie dotarła do Polski, przez co służby medyczne w naszym kraju nie potraktowały jej poważnie!

Jola Mróz jest w ciąży! Gwiazda MTV tłumaczy, dlaczego będzie samotną matką!Zobacz więcej

Obdzwoniłam wszystkie infolinie, sanepid, oddział zakaźny we Wrocławiu. Zakpili sobie ze mnie, pomyśleli, że tak sobie zrobiłam alarmowy telefon. Rano dostałam telefon z sanepidu, że do północy rzekomo zjawi się u mnie ambulans z Wrocławia - powiedziała Andzia w rozmowie z Pudelkiem.

Finalnie polskie służby wykonały Andzi test, jednak jeszcze nie znamy jego wyników. Internautom nie przeszkodziło to jednak w hejtowaniu i życzeniu celebrytce śmierci! Wasze wypociny, fala hejtów, na mnie nie działa - odpowiedziała wszystkim Andzia.

Życzymy zdrowia i trzymamy kciuki!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ss (gość)

    "Celebrytka" ? "Gwiazda" ?

    22.05.2020 19:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×