"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Ewelina Kubiak znowu schudła! To nie tylko dieta i ćwiczenia!

Ewelina z "Warsaw Shore" znowu schudła! Zaprezentowała efekty swojej kuracji w mediach społecznoścowych. Przyznała przy tym, że wpływ na zmianę jej ciała miały nie tylko dieta i ćwiczenia!

Multimedia

"Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy" sezon 12. od 22.09.2019 o godz. 13:05 w MTV Polska! - sprawdź program tv

Ewelina Kubiak to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Od 2013 roku, gdy premierę miał pierwszy sezon przeszła sporą metamorfozę. Wielokrotnie zmieniła już kolor włosów, często zmieniała się także jej postura - chudła i tyła na zmianę. Teraz Ewelona zaprezentowała nowe efekty swojej kuracji odchudzającej!

Jak zmienili się uczestnicy "Ekipy z Warszawy"? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Okazuje się, że Ewelonie udało się zrzucić aż 16 kilogramów. W mediach społecznościowych opublikowała dwie fotografie - przed i po odchudzaniu. Największe efekty widać na brzuchu, który kiedyś był zdecydowanie inny niż teraz. Jak Ewelina skomentowała zdjęcia?

Z jednej strony aż wstyd mi to dodawać ale z drugiej czuje się dumna 🙃😉 Jak wiecie miałam katering, chodziłam na silke ale szczerze gdyby nie zabiegi lipolaserem u @m_beauty_88 nie miałabym takich efektów :) miałam łącznie 12 pełnych zabiegów w tym czasie były i przerwy i upadki i urlopy itd (...) Wiadomo, że dążę dalej to tego, by mój brzuch był jak najbardziej płaski ale jeszcze trochę przede mną.

Niemal wszystkie komentarze, które pojawiają się pod fotografiami to zachwyty i gratulacje dla Eweliny. Trzeba przyznać, że wspominając ją z czasów pierwszej edycji "Warsaw Shore" - metamorfoza jest ogromna.

Znamy datę premiery 12. sezonu! Popularny węgierski celebryta w ekipie!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×