"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Premiera 13. sezonu odwołana! Uczestnicy promują akcję #RazemNaOdległość

Premiera 13. sezonu programu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" została odwołana! Aby pozostać w kontakcie z widzami, uczestnicy promują akcję #RazemNaOdległość.

Multimedia

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" - sezon 13. przełożony!

Premiera 13. sezonu "Ekipy z Warszawy" miała odbyć się w niedzielę, 29 marca w MTV Polska. Władze stacji zdecydowały jednak o jej przełożeniu. - Dobro naszego zespołu jest nadrzędne, jednak nie chcemy pozostawić sympatyków formatu bez kontaktu z uczestnikami Warsaw Shore - oznajmił Daniel Reszka, VP Comedy, Entertainment & Youth Brands.

Andzia z "Ekipy z Warszawy" zarażona koronawirusem? Hejtujący Internauci życzą jej śmierci!Zobacz więcej

Decyzję wymusił oczywiście stan epidemii, wprowadzony w Polsce. W związku z tym, uczestnicy "Warsaw Shore" zaangażowali się w kampanię #RazemNaOdległość, poprzez którą zachęcają widzów i swoich sympatyków do pozostania w domach.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

W najnowszej odsłonie show udział wzięło dwunastu uczestników. Widzowie mieli zobaczyć jedną z najpopularniejszych gwiazd "Warsaw Shore", czyli Ewelinę „Ewelonę”, która przygodę z programem rozpoczęła wraz z pierwszą edycją. Razem z nią imprezowali: Patryk Spiker, Anastasiya, Piotrek „Pedro”, Ewa, Kasjusz „Don Kasjo”, Damian „Dzik”, Gabo oraz Asia i Radek „Diva”, którzy w poprzednim sezonie pojawili się w roli "terminatorów". Do Ekipy dołączyli również nowi bohaterowie - Milena oraz Marceli.

Duża Ania topless na zdjęciu! Fani zachwyceni fotografią!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nierozumiem (gość)

    Proszę mi wytłumaczyć co ma koronowirus do premiery nowego sezonu? Przecież te odcinki były dawno nagrane i zmontowane. Czy puszczenie nowego sezonu w telewizji i internecie jest bardziej niebezpiecznie niż puszczanie innych seriali na MTV? Czy do odtworzenia nagrania w telewizji bądź wrzucenia go do internetu jest potrzebna większa ekipa niż ta, która na co dzień pracuje w MTV? Czy wypuszczenie programu, który ogląda się w domu to zły pomysł w momencie, kiedy panuje epidemia i każdy ogląda teraz telewizje czy programy w internecie ? Nie rozumiem, prosiłbym o wytłumaczenie tego procesu.

    27.03.2020 21:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×