"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" s. 10. odcinek 1. Klaudia wraca i kokietuje nowego uczestnika! [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]

To już 10. sezon "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy"! W ekipie pojawi się trójka nowych członków. Ekipowiczów czeka też spora niespodzianka. Zobacz fragment 1. odcinka 10. sezonu "Warsaw Shore"!

Multimedia

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" sezon 10. odcinek 1. w niedzielę, 21.10.2018 o godz. 23:00 w MTV Polska! - sprawdź program tv

Na tę chwilę czekali wszyscy fani dobrej zabawy! Rusza 10. sezon "Warsaw Shore", w którym poznamy troje nowych uczestników – Julię, Filipa i Spikera. Jak zostaną przyjęci przez Ekipę?

"Ekipa z Warszawy" powraca z jubileuszowym sezonem! Kiedy premiera? [DATA PREMIERY, ZWIASTUN, UCZESTNICY]Zobacz więcej

Jako pierwsza w willi pojawi się fanka jednorożców, Julia, do której po chwili dołączą podrywacz Filip i prawdziwy kolorowy ptak, Spiker. Trójka "świerzaków" z niecierpliwością czekać będzie na resztę Ekipy. Największą niespodzianką okaże się jednak powrót Klaudii, która od razu zawróci w głowie jednemu z nowych uczestników. Czy Filipowi uda się uwieść tę niepokorną dziewczynę?

Pierwszy wieczór w programie upłynie Ekipowiczom na wspominaniu poprzednich sezonów i przygotowaniach do imprezy. Niestety miła atmosfera popsuje się w drodze do klubu. Między Julią a resztą dziewczyn dojdzie do spięcia, które ciągnąć się będzie całą noc. Brzydal i Piotrek postanowią zażegnać konflikt i wcielą się w role mediatorów. Czy ich misja pokojowa zakończy się sukcesem? Odpowiedź w pierwszym odcinku nowego sezonu "Warsaw Shore!!

Duża Ania na okładce pisma dla panów! Zobacz gorące zdjęcia Ani Ryśnik! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×