"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" s. 10. odcinek 2. Trybson bossem ekipowiczów! Jakie były reakcje? [FRAGMENT ODCINKA+ZDJĘCIA]

Jubileuszowy sezon "Warsaw Shore" przyniesie wiele niespodzianek. W drugim odcinku Ekipowicze poznają nowego szefa! Nie wszyscy jednak przyjmą tę zmianę z równym optymizmem. Kto nie ucieszy się na widok Trybsona?

Multimedia

"Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" sezon 10. odcinek 2. w niedzielę, 28.10.2018 o godz. 23:00 w MTV Polska! - sprawdź program tv

Pierwsza impreza w nowym sezonie nie obędzie się bez awantur! Mimo, iż Pedro z Brzydalem dołożą wszelkich starań, by pogodzić Julię z resztą dziewczyn, ta nie będzie skora do rozejmu.

Klaudia wraca i kokietuje nowego uczestnika! [CO SIĘ WYDARZY, WIDEO]Zobacz więcej

Nieporozumienie z nową koleżanką nie przeszkodzi Klaudii bawić się na całego! Pomimo wcześniejszych zapewnień, dziewczyna zbliży się nieco do Filipa, czego chłopak niestety nie będzie pamiętać... Ku zaskoczeniu wszystkich Stifler nie złamie swoich postanowień i będzie się bawił bez alkoholu. Czy uda mu się tak przetrwać cały sezon?

Rano domowników odwiedzi nowy szef, którym okaże się gwiazda pierwszego sezonu "Warsaw Shore" – Trybson! Nie wszyscy jednak ucieszą się na jego widok. Czy dawny kolega z programu będzie w stanie zapanować nad imprezowiczami?

Duża Ania na okładce pisma dla panów! Zobacz gorące zdjęcia Ani Ryśnik! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×